FC Barcelona Fantasy Manager 2012

FC Barcelona Fantasy Manager 2012

Duma Katalonii wspólnie z hiszpańską firmą From The Bench udostępniła grę dostępną na Facebooku oraz iPhone.

 

 

FC Barcelona zaprezentowała grę, „FC Barcelona Fantasy Manager 2012”, która dostępna jest w kilku wersjach językowych na Facebooku oraz iPhone. Gra umożliwia graczowi pokierowanie zespołem FC Barcelony.

 

Gracz może kontaktować się za jej pośrednictwem również z innymi graczami, konkurować z innymi drużynami oraz sprawdzić się, jako potencjalny trener Blaugrany.

 

„FC Barcelona Fantasy Manager 2012” polega głównie na stworzeniu zespołu, prowadzeniu treningów i utrzymaniu zawodników w formie jednak to nie wszystko. Gracze mogą budować swoje własne ośrodki treningowe, mieć dozór nad finansami klubu, brać udział we wszelkiego rodzaju turniejach, przeciwko innym graczom z całego świata. Wyniki odzwierciedlają to, co dzieje się obecnie w świecie piłki nożnej, co dodaje grze realizmu.

 

Kilka słów o grze powiedział także Didac Lee, dyrektor odpowiedzialny za nowe technologie zespole FC Barcelony.

 

Barcelona otwiera nową linię dochodów, która także pomoże uczynić klub jeszcze bardziej znanym na świecie. Każdy, kto kiedyś marzył, by zostać Guardiolą, ma teraz taką okazję. Dzięki tej grze, wszyscy mogą spełnić swoje marzenie zostać szkoleniowcem FC Barcelony„.

 

„FC Barcelona Fantasy Manager 2012″ został opracowany przez hiszpańską firmę „From The Bench”, która posiada już spore doświadczenie w tworzeniu interaktywnych gier sportowych.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB