1dn.21godz.24min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kashiwa Reysol 2 – 0 Auckland City FC

Kashiwa Reysol wygrała w meczu otwarcia Klubowych Mistrzostw Świata 2011 w Japonii. Gospodarze spotkania zdobyli dwa gole w przeciągu trzech minut.

Kashiwa Reysol dzięki wygranej nad Auckland City FC awansowała do ćwierćfinału Klubowych Mistrzostw Świata Japonia 2011. Przeciwnikiem Japończyków będzie meksykańska drużyna Monterrey. Zwycięska ekipa z tego spotkania będzie rywalem Santosu w półfinałach rozgrywek.

Pierwszego gola dla Kashiwy zdobył Junya Tanaka w 37 minucie spotkania. Piłkarz urodzony w Tokio oszukał obrońcę w narożniku pola karnego po czym z ostrego konta mocno uderzył po długim słupku. Bramkarz nie miał szans na obronę.

Trzy minuty później było już 2 – 0, a gola na swoje konto zapisał Masata Kudo. W polu karnym zrobiło się gęsto od piłkarzy, więc zakotłowało się pod bramką Spoonleya. Najpierw jeden z zawodników strzelił w słupek, a gdy piłka wróciła w pole gry, dopadł do niej pomocnik Kashiwy. Nie opanował on do końca piłki, ale zdołał odegrać do niekrytego kolegi. Kudo przyjął sobie piłkę i uderzył. Więcej goli w tym spotkaniu nie mogliśmy zobaczyć.

Skrót spotkania oraz gole można zobaczyć tutaj.