2dn.4godz.10min.

Granada lepsza od Sportingu Gijón (2-1)

Rywal FC Barcelony w 29. kolejce La Liga pokonał Sporting Gijón 2-1. Drużyna Pepa Guardioli zmierzy się z Granadą 20 marca (wtorek) o 21:00.

Mecz pomiędzy Granadą a Sportingiem Gijón to spotkanie dwóch ekip z dolnej części tabeli. Dzięki zwycięstwu, gospodarze zajmują aktualnie 15 miejsce i mają kilka punktów przewagi nad strefą spadkową.

Pierwsza bramka padła bardzo szybko, bo już w trzeciej minucie spotkania. Z rzutu wolnego gola zdobył Martins. W 23. minucie Benitez i Siqueira w dwójkowej akcji oszukali defensywę z Gijón i ten drugi podwyższył prowadzenie na 2-0. Sporting było stać tylko na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry, a jego autorem był Colunga.

Warto jednak jeszcze zaznaczyć jeden fakt – strzelec pierwszego gola w tym spotkaniu został ukarany czerwoną kartką w 89. minucie i nie zagra we wtorkowym spotkaniu z FC Barceloną.

Granada 2-1 Sporting Gijón

3″ Martins 1-0

23″ Siqueira 2-0

93″ Colunga 2-1

GRANADA: Julio César – Nyom, Íñigo López, Borja Gómez, Siqueira – Mikel Rico, Moisés Hurtado, Jara (Lucena, min.91), Dani Benítez, Martins (Abel Gómez, min.67) – Uche (Ighalo, min.74).

SPORTING: Juan Pablo – Orfila, Botía, Canella, Lora – Gálvez, André Castro (Nacho Cases, min.54), Mendy, Trejo (Bilic, min.76) – Colunga, Barral (Carmelo, min.54).

Skrót tego spotkania oraz gole znajdziecie tutaj.

Źródło: własne

21/04/2024 / 21:00