1dn.17godz.21min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Real przegrał z Bayernem Monachium

Kolejny rywal FC Barcelony w La Liga, Real Madryt, przegrał w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Mecz pomiędzy Dumą Katalonii a Królewskimi już w sobotę o 20:00.

Na prowadzenie w 18. minucie spotkania wyszli piłkarze Bayernu Monachium. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w obrębie szesnastki do siatki trafił Ribéry. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy. Jednakże osiem minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Real Madryt doprowadził do wyrównania. Seria błędów w defensywie Bayernu. Ronaldo w sytuacji sam na sam trafił tylko w Neuera, ale piłka pozostała nadal w posiadaniu Królewskich. Z prawej strony zagrał na dalszy słupek Benzema, futbolówkę zgrał Ronaldo, a z bliskiej odległości Özil wpakował ją do siatki. Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem 1-1, Lahm popędził prawą stroną, zagrał po ziemi w pole karne, a tam Gómez dostawił nogę i zdobył gola w 90. minucie spotkania. Zwycięstwo Bayernu Monachium stało się faktem, zapowiada się więc ciekawy rewanż już za tydzień w Madrycie.

Bayern Monachium 2-1 Real Madryt

18″ Ribéry 1-0