Jonathan dos Santos pojedzie na Olimpiadę

Jonathan dos Santos pojedzie na Olimpiadę

Pomocnik rezerw FC Barcelony, Jonathan dos Santos otrzymał powołanie do reprezentacji Meksyku na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Razem z nim do stolicy Wielkiej Brytanii udadzą się też brat zawodnika, Giovani (Tottenham) oraz espanyolista, Héctor Moreno.

Decyzja ogłoszona została przez Meksykańską Federację Piłkarską (FMF) za pośrednictwem Héctora Gonzaleza Iñarritu, dyrektora sportowego drużyn narodowych. Dowiedzieliśmy się też, że „z Héctorem Moreno, Giovanim dos Santosem i Jonathanem dos Santosem nie było problemu. Z kolei Alex Ferguson nie zgodził się na wyjazd na Igrzyska Javiera Hernandeza”.

Tym samym pomocnik FC Barcelony B powróci do składu swojej reprezentacji narodowej, z której został wykluczony w poprzednim roku w wyniku skandalu z prostytutkami, który miał miejsce tuż przed rozpoczęciem turnieju Copa América.

Razem z Jonathanem jego brat Giovani może również liczyć na szansę od selekcjonera mimo trudnego sezonu, w którym dostał niewiele szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Héctor Moreno, zawodnik Espanyolu, także będzie kolejną kluczową postacią drużyny Meksyku na Igrzyskach Olimpijskich.

 

Źródło: Sport.es

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB