Pokażmy, że mali też potrafią kibicować – konkurs

Pokażmy, że mali też potrafią kibicować – konkurs

Już niedługo Dzień Dziecka i z tej okazji w naszym serwisie rozpoczynamy konkurs dla najmłodszych kibiców FC Barcelony. Na zwycięzców czekają specjalnie przygotowane karty z koszulkami piłkarzy FC Barcelony.

Zadaniem każdego chętnego w zabawie dziecka jest wykonanie pracy plastycznej związanej z FC Barceloną. Technika jest dowolna – może być to kolorowanka, praca w ołówku albo kredkach, obrazek namalowany farbkami lub nawet umalowanie się w barwy FCB albo co tylko jeszcze przyjdzie do głowy. Tematyka prac również jest całkowicie dowolna, jedynym wymogiem jest to aby praca była związana z FC Barceloną. W konkursie udział mogą brać dzieci w wieku do 10 lat, a aby wyrównać szanse, najmłodszym uczestnikom pomagać mogą starsi.

 

Zdjęcia lub skany przesłanych prac prosimy przesłać przez rodziców lub opiekunów na adres [email protected] razem z imieniem i wiekiem dziecka. Po odebraniu wiadomości zdjęcie zamieścimy w naszej galerii na facebooku. Wygra jedenaście prac, które otrzymają najwięcej głosów „lubię to”. Nagrodami dla zwycięzców będą specjalnie przygotowane karty z koszulkami z imieniem dziecka na koszulce. Każdy zwycięzca wybiera numer koszulki. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma wybraną kartę kolekcjonerską z zawodnikiem FC Barcelony.

 

Prace przyjmujemy do końca maja (a im wcześniej je otrzymamy tym większa szansa na wygraną), do końca maja liczą się też oddane głosy „lubię to”. 1 czerwca ogłosimy zwycięską jedenastkę, a z rodzicami dzieci skontaktujemy się mailowo w sprawie wyboru i wysłania nagród.

 

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! Pokażmy, że mali też potrafią kibicować!


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB