Turniej padla i obiad na zakończenie sezonu

Turniej padla i obiad na zakończenie sezonu

FC Barcelona B zmienia swoje przyzwyczajenia i trenuje grając w padla. Po nim piłkarze udali się na wspólny obiad przed ostatnim spotkaniem w tym sezonie. Eusebio uważa, że takie zajęcia pozwalają „dynamiczniej” rozwijać się grupie.

 

Drużyna Barçy B zakończy sezon w niedzielę w Jerez z pomyślnie zabezpieczonym miejscem w przyszłym sezonie w Segunda División. Dziś jednak większość zespołu cieszyła się dniem rekreacji i zawodnicy zamienili piłkę na rakiety i grali w padla. Zespół rezerw zgromadzony w Gavà wziął udział w turnieju, który wygrała para Sergi Roberto i Martí Riverola. Po turnieju, zespół zgromadził się w miejscowej restauracji Castelldefels na wspólnym obiedzie.


To nie pierwszy raz, kiedy Barça B miała dzień wolny od futbolu i cieszyła się budową relacji w drużynie. 16 listopada, zespół udał się na kartingi w Vendrell, które także uwzględniały wspólny posiłek. 18 kwietnia piłkarze zjedli natomiast wspólny obiad w starej fabryce Damm.

 

Zabawa i relaks


Trener Eusebio Sacristán wyjaśnia korzyści wynikające z porzucenia rutyny w zespole: „Jest bardziej zrelaksowana atmosfera, gdzie chłopcy mogą bawić się i być razem poza ich zawodowym obowiązkiem. Mamy zadanie, które wszyscy lubimy, ale oznaczają one również powagę i odpowiedzialność, i to jest dobra rzecz„, a także dodał: „w trakcie sezonu zrobiliśmy kilka działań zewnętrznych, które pozwoliły nam zmienić nasze procedury. zajęcia rekreacyjne, które pomagają dynamice drużyny”.


Galeria z turnieju padlaŹródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB