Zamów jedyną taką koszulkę – Gràcies, Pep!

Zamów jedyną taką koszulkę – Gràcies, Pep!

Już niedługo Josep Guardiola odejdzie z FC Barcelony. Wszyscy jesteśmy świadomi tego jak wiele dał nam przez siedemnaście lat spędzonych w młodzieżowych zespołach Barçy i potem w pierwszym zespole Dumy Katalonii. Przez ostatnie cztery lata był trenerem naszego zespołu i poprowadził go do takich samych sukcesów jak te, które święcił grając wcześniej jako piłkarz. Chcielibyśmy podziękować Guardioli zwłaszcza za cztery ostatnie lata, które pamięta większość z nas.

Z tego też powodu chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność dla Pepa Guardioli i rozpoczynamy kolejną akcję koszulkową w naszym serwisie. Zachęcamy do zamówienia własnej koszulki „Gràcies, Pep!”, która jakościowo jest równie dobra co poprzednia proponowana przez nas koszulka, ale tym razem jej cena jest jeszcze niższa. Jest to pierwsza i jedyna taka okazja do nabycia tej koszulki.

Koszulki można będzie zamawiać do 27 maja. Okres ten trwa tak długo, ponieważ FC Barcelona gra jeszcze w finale Copa del Rey i mocno wierzymy, że na koszulce może pojawić się jeszcze jeden puchar wygrany w „erze Guardioli”. Z drugiej strony tak długi czas składania zamówień pozwoli uzbierać każdemu chętnemu odpowiednią kwotę, a nie wykluczamy, że być może i tym razem do koszulek zostaną dodane różne gratisy.

Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące koszulki oraz regulamin składania zamówień.

 

Uwaga! Zmieniony został przód koszulki oraz kolor (czarny). Każdy ma do wyboru jeden z ośmiu nadruków na przód koszulki, wybrać je możecie poniżej.

Metoda wykonania: bezpośredni nadruk cyfrowy – duża odporność, wysokie szczegóły nadruków

Cena koszulki razem z przesyłką: 54 zł

Skład: 100% bawełny

Gramatura: 190

 

Dodatkowe informacje:

– bawełna stabilizowana

– ściągacz z lycrą

– podwójne szwy

– taśma wzmacniająca

– bez szwów bocznych

 

Wzór koszulki (kliknij obrazek aby powiększyć):

 

Gracies, Pep!
 

Dostępne wzory przedniego nadruku (kliknij na obrazek aby powiększyć):

 

1. 

 

 

 

 

2.

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

7.

 

 

 

8.

 

 

 

W zamówieniu prosimy o podanie numeru przodu, który ma zostać wydrukowany.

 

Regulamin zamówienia koszulki:

1. Zamówienia należy dokonać wysyłając wiadomość na adres [email protected]. W tytule należy podać swoje imię i nazwisko. W treści wiadomości należy podać dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres), na które będzie miała zostać przesłana koszulka, rozmiar, informację o tym czy ma być to koszulka damska czy męska oraz numer nadruku przedniego. W wiadomości zwrotnej zamawiający otrzyma dane konta, na które ma zostać wysłany przelew.

2. Wiadomości z niepełnymi danymi zostaną zignorowane i nie dostaną odpowiedzi. W takim wypadku należy przesłać zgłoszenie zamówienia ponownie.

3. Na wiadomości będziemy odpowiadali w ciągu 48 godzin.

4. Można zamówić naraz tylko jedną koszulkę. W przypadku chęci nabycia kilku koszulek należy wysłać kilka osobnych zamówień.

5. Zamówienia przyjmujemy do niedzieli 27 maja 2012 do godziny 23:59. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie do 29 maja włącznie (wtorek). Jeśli otrzymamy wpłatę po 29 maja, zostanie ona zwrócona, a zamówienie zostanie anulowane. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy wiadomość (na adres podany przy zamówieniu) z potwierdzeniem otrzymania przelewu.

6. Po otrzymaniu wszystkich wpłat złożymy zamówienie w firmie zajmującej się nadrukami . Planowany termin ukończenia prac i wysyłka koszulek to czerwiec 2012.

7. Koszulki zostaną przesłane listem poleconym ekonomicznym Pocztą Polską zaraz po ukończeniu prac związanych z nadrukami.

8. Dalsze informacje co do postępów w pracach będą publikowane w serwisie DumaKatalonii.pl.

9. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected], wiadomości z pytaniami, na które odpowiedzi zamieszczone są powyżej zostaną zignorowane.

10. Wszystkie dane osobowe przesłane przez zamawiającego zostaną wykorzystane jedynie do przesłania koszulki na właściwy adres, a po przesłaniu wszystkich zamówień zostaną one wykasowane.

11. Złożenie zamówienia oznacza akceptację powyższego regulaminu i znajomość powyższych informacji.

Zachęcamy do składania zamówień!

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB