Witamy Jordi!

Witamy Jordi!

Obrońca z L’Hospitalet, Jordi Alba, pojawił się w siedzibie FC Barcelony dzień przed podpisaniem kontraktu i oficjalną prezentacją.


Jordi Alba w środę odwiedził biura FC Barcelony. Jak zwykle, gdy klub zakontraktuje nowego piłkarza, zawodnik pozował do zdjęć przed herbem klubu znajdującego się w siedzibie FC Barcelony. Jest to pierwszy krok w bardzo intensywnym programie na najbliższe 36 godzin.

Po krótkim udziale w sesji fotograficznej i spotkaniu z Barça TV, piłkarz weźmie udział w hołdzie dla miasta L”Hospitalet, które będzie przygotowywane tego popołudnia. Rano w czwartek ma przejść kompleksowe badania lekarskie i podpisać kontrakt, który wiąże go na pięć sezonów z FC Barceloną.

W czwartek od godziny 17:00, fani, którzy pojawią się na Camp Nou, będą mogli zobaczyć Jordiego po raz pierwszy w koszulce FC Barcelony na sezon 2012/13. Następnie w sali paryskiej odbędzie się konferencja prasowa.

 

Nowa „18” w Barçy


Jordi Alba otrzyma koszulke z numerem „18”, czyli tym samym, jaki miał na trykocie podczas Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. W ubiegłym sezonie żaden z zawodników nie miał tego numeru. Wcześniej nosili go między innymi Milito, Ezquerro czy Gabri.

 

Galeria z przyjazdu i sesji Jordiego Alby na tle herbu FC Barcelony

 

Benvingut, Jordi Alba!

 


 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB