Trening z wszystkimi piłkarzami

Trening z wszystkimi piłkarzami

Alexis Sánchez dołączył do kolegów podczas dzisiejszej sesji treningowej, która jest pierwszą przed spotkaniem z Realem Sociedad, na której pojawiła się cała grupa dostępnych zawodników Tito Vilanovy.


Tito Vilanova pracował dziś z całą dostępną grupą piłkarzy przed swoim debiutem w La Liga z Realem Sociedad. Zawodnicy pojawili się dziś o 19:00 na boisku numer 1 w Ciudad Deportiva Joan Gamper, a wśród nich był Chilijczyk, Alexis Sánchez, który wrócił później do treningów niż reszta jego kolegów biorących udział w spotkaniach towarzyskich reprezentacji narodowych. Na sesji byli obecni także Cristian Tello i Sergi Roberto.

 

Puyol i Dos Santos z grupą


Tak, jak to miało miejsce w czwartek, Jonathan dos Santos oraz Carles Puyol trenowali razem z kolegami. Jedynym, który pracował poza grupą Tito Vilanovy był Thiago Alcántara. Pomocnik nadal kontynuuje proces odzyskiwania formy po kontuzji kości piszczelowej, która wyeliminowała go z Igrzysk Olimpijskich.

 

Trening w sobotę o 9:00


W sobotę drużyna nadal będzie przygotowywać się do spotkania z Realem Sociedad w Ciudad Deportiva. Zamknięta sesja treningowa została zaplanowana na godzinę 9:00. Później, Tito Vilanova pojawi się na konferencji prasowej.

 

Galeria zdjęciowa z sesji treningowej

 


 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB