28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.9min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tito Vilanova poprowadził trening

Tito Vilanova poprowadził trening

Tito Vilanova, który przeszedł operację w dniu 20 grudnia, był największym bohaterem popołudniowej sesji treningowej. Cesc i Song trenowali razem z grupą, a Messi i Adriano, z powodu opóźnionego lotu, będą ćwiczyć później.


Podczas drugiej sesji treningowej dzisiejszego dnia, Tito Vilanova był główną gwiazdą. Trener, który przeszedł operację 20 grudnia i wypisany został ze szpitala dwa dni później, poprowadził popołudniowy trening. Rano pojawił się on w Ciutat Esportiva, aby przywitać się z piłkarzami, którzy rozgrywają spotkanie dla reprezentacji Katalonii.

 

Cesc i Song z grupą


Oprócz Vilanovy, w treningu uczestniczyli wszyscy piłkarze pierwszej drużyny (nie wliczając tych powołanych na mecz z Nigerią) oraz Cesc i Song, którzy opuścili z powodu kontuzji ostatnie spotkanie w 2012 roku. Jedynie Messi i Adriano będą ćwiczyć później, ponieważ ich loty do Barcelony były opóźnione.

 

Podwójna sesja w czwartek


Drużyna wróci do treningów w czwartek, kiedy to odbędą się kolejne dwie sesje treningowe. Pierwsza z nich odbędzie się o 11:00, a zaraz po niej na konferencji prasowej pojawi się Víctor Valdés, który opuścił spotkanie Katalonii z Nigerią z powodu zapalenia przywięzi lewej stopy.

 

Otwarty trening dla kibiców


W piątek o godzinie 11:00 na Miniestadi odbędzie się otwarta sesja treningowa dla kibiców. Wszyscy ci, którzy nie mogą wziąć udział w tym wydarzeniu, będą mogli śledzić wszystko na żywo na oficjalnym kanale FC Barcelony na YouTube.

 

Galeria zdjęć z sesji treningowej

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/01/tito-vilanova-poprowadzil-trening/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.