04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.4min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Felicidades, Piqué! Felicitades, Shakira!

Felicidades, Piqué! Felicitades, Shakira!

2 lutego 1987 roku urodził się obrońca FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii – Gerard Piqué. W tym samym dniu, ale 10 lat wcześniej, na świat przyszła  jego wybranka życiowa, Shakira.

 

Tak o Gerardzie możecie przeczytać na oficjalnej stronie FC Barcelony: „Katalończyk jest postawnym obrońcą, mierzy 192 centymetry wzrostu i waży 85 kilogramów. Doskonałe warunki fizyczne i zdolności techniczne czynią go bardzo dobrze grającym zawodnikiem jeśli chodzi o górne piłki. Oprócz obrony wie jak wykorzystać to w ataku. Piqué oprócz środka obrony występować może również na boku formacji defensywnej, co pokazał grając w Realu Zaragozie”.

 

Dziś Piqué obchodzi swoje 26. urodziny! Cała redakcja DumaKatalonii.pl pragnie życzyć dzisiejszemu solenizantowi wszystkiego najlepszego, sukcesów z reprezentacją Hiszpanii na Mundialu 2014 oraz w zespole FC Barcelony, a także wielkiej odporności na kontuzje.

 

Shakira natomiast świętuje dziś 36. urodziny! Jej także składamy najserdeczniejsze życzenia. Powodzenia w karierze zawodowej, a także w życiu osobistym. Parze natomiast życzymy dużo zdrowia i pomyślności dla ich pierwszego dziecka, Milana, oraz kolejnych potomków!

 

Felicidades, Piqué! Felicitades, Shakira!

 

Źródło: Własne

mainXX:/2013/02/felicidades-pique-felicitades-shakira-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.