Neymar w lipcu na Camp Nou

Neymar w lipcu na Camp Nou

Kataloński Sport informuje nas dziś, że Neymar podpisał już kontrakt z FC Barceloną, na którego mocy dołączy do drużyny po sezonie 2012/13. Tę informację potwierdzili dyrektorzy obu klubów – brakuje jedynie oficjalnego komunikatu.


Temat na okładkę katalońskiego Sportu – Neymar w FC Barcelonie. Transfer dokonany już zimą. Brazylijczyk w lecie trafi na Camp Nou. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Jednakże warto pamiętać, że w każdej informacji jest jej ziarenko. 

 

Wszyscy dyrektorzy sportowi koncentrują się już na budowaniu kadry na sezon 2013/14. Od dawna pojawiają się informacje, że Neymar da Silva trafi do FC Barcelony latem tego roku. Jest to skomplikowana operacja, która profilowana jest od kilku miesięcy, ale teraz zaczyna nabierać kształtów.

 

Brazylijska gwiazda Santosu wyląduje na Camp Nou w lecie 2013. Mówi się nawet o początku lipca, czyli tuż po zakończeniu Pucharu Konfederacji, gdzie zagrają między innymi Brazylia oraz Hiszpania. Sport twierdzi, że wszystko jest już ustalone. Brakuje jedynie oficjalnego komunikatu.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB