04.06.2023, g. 19:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
6dn.18godz.43min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wideo: Kyle Maynard – Bez wymówek

Wideo: Kyle Maynard – Bez wymówek

Przed kilkoma miesiącami pisaliśmy o tym, że Kyle Maynard pojawił się w La Masíi, gdzie opowiedział młodym adeptom futbolu o swoich doświadczeniach i przekazał im różne wartości. Dziś zapraszamy na obejrzenie relacji wideo ze spotkania Maynarda z najmłodszymi zawodnikami Barçy.

Wieczorem pierwszego października 2012 roku Kyle Maynard pojawił się w jednej z sal La Masíi, aby spotkać się z młodymi piłkarzami FC Barcelony i ich trenerami. Maynard to 26-letni sportowiec, który urodził się bez rąk i bez nóg. Uprawianie sportu rozpoczął od futbolu amerykańskiego, później walczył w MMA – nie bez trudów. Amerykanin opowiedział o tym jak przechodził przez swoje najtrudniejsze chwile, jak był na skraju popełnienia samobójstwa i w jaki sposób uczył się samodzielności. Wyjaśnił jak pokonał swoje trudności i do tego zachęcił też wszystkich słuchaczy.

Kyle Maynard to bez wątpienia wzór dla każdego. Jest przykładem tego, że można pokonać wszelkie przeciwności jakie życie stawia na naszej drodze. On sam stał się mistrzem MMA wygrywając walki z ludźmi, którzy mają ręce i nogi, on sam niedawno zdobył Kilimandżaro. Ale jak wyraźnie zaznaczył – wiedział co jest jego celem i działał, aby go zrealizować.

Z przemowy Maynarda wyciągnąć można różne sentencje i cieszymy się mając możliwość udostępnić czytelnikom pełne nagranie z tego spotkania. Być może dzięki temu niektórzy z Was odnajdą zagubioną motywację, swój cel, czy będą dążyć do zrealizowania pozornie niemożliwego marzenia. Zapraszamy do oglądania!

 

Link do pobrania i obejrzenia filmu: tutaj
Inne filmy znajdziecie tutaj.

 

 

mainXX:/2013/02/wideo-kyle-maynard-bez-wymowek/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.