FC Barcelona jest już w Monachium

FC Barcelona jest już w Monachium

Samolot z pierwszą drużyną FC Barcelony na pokładzie wylądował około godziny 12:35 na lotnisku w Monachium, gdzie jutro o 20:45 odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie w Lidze Mistrzów.


Wyprawa FC Barcelony wyruszyła o 9:30 z pod stadionu Camp Nou i udała się na lotnisko El Prat, skąd samolot wyleciał o 10:30. Lądowanie w Monachium miało miejsce dwie godziny później, o 12:35. Na czele ekspedycji stanął prezydent Sandro Rosell, któremu towarzyszą dyrektorzy: Susana Monje, Toni Freixa, Jordi Moix, Pilar Guinovart, Ramon Pont, Javier Bordas, Silvio Elías oraz dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.

 

Razem z 21 piłkarzami, którzy otrzymali powołanie od Tito Vilanovy, do Monachium udały się ich rodziny. Między innymi: ojciec Leo Messiego, rodzice Piqué i Xaviego, dziadek Cesca, ojciec Thiago, żona i kuzyn Abidala, który bral udział w transplantacji, a także kataloński piosenkarz, Joan Manuel Serrat.

 

FC Barcelona uda się teraz do hotelu Bayrischer Hof, gdzie będzie odpoczywać aż do godziny 17:00, kiedy to wszyscy udadzą się na Alianz Arenę. O 18:00 została zaplanowana konferencja prasowa Roury oraz Xaviego, a na 19:00 trening na stadionie.

 

Galeria zdjęć z podróży do Monachium

 

Źródło: FCBarcelona.cat / Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB