03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
7dn.13godz.48min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jak poprawnie zacząć obstawiać hokej

Jak poprawnie zacząć obstawiać hokej

Hokej to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Wszyscy bukmacherzy, tacy jak casinos not on gamstop, oferują szeroką gamę rynków zakładów, a mecze hokeja ze wszystkich głównych lig odbywają się niemal codziennie. Aby wybrać odpowiednie zakłady (te, które będą opłacalne), musisz znać niuanse gry.

Cechy meczów hokejowych

Główny czas rozgrywek hokejowych trwa 60 minut, z wynikiem nieciągłym, przewidziana jest dogrywka. W rzeczywistości w hokeju nie ma remisów, jednak wszystkie rynki oferowane są na regularny czas meczu, to znaczy bez uwzględnienia dogrywki. Gra toczy się w formacie 5×5, do momentu, gdy jeden z zawodników złamie określone zasady i otrzyma 2 minuty kary (w niektórych przypadkach, gdy w grze jest kontuzja lub jest krew, gracz może otrzymać karę 5 minut).
W tym miejscu ukryta jest 1 funkcja hokeja. Przy zwykłym rzucie karnym (2 minuty), zawodnik opuści pole karne po zakończeniu czasu gry lub zdobyciu bramki, a gra będzie kontynuowana w formacie 5×5. Z dużą – małą karą (5 minut), mecz będzie rozgrywany w formacie 5×4, niezależnie od tego, czy bramka padnie, czy nie.

W sezonie zasadniczym (przed playoffami) dogrywka trwa 5 minut lub do zdobycia pierwszego gola i jest rozgrywana w formacie 3×3. Jeśli drużyny nie strzeliły bramki w ciągu 5 minut, przydzielane są rzuty karne. W fazie playoff dogrywka trwa 20 minut lub do zdobycia pierwszego gola i jest rozgrywana w formacie 5×5. Jednocześnie liczba dogrywek jest nieograniczona, drużyny będą grać do zdobycia bramki. Najwięcej dogrywek rozegrano w Mistrzostwach Norwegii w 2017 roku, gdzie drużyny rozegrały 8 dogrywek.

Inną cechą hokeja jest to, że drużyna, która straci 1-2 gole na koniec meczu (2-1 minuty przed końcem 3 tercji) często zmienia bramkarza na dodatkowego (6) gracza, grając z pustą bramką. Dlatego w końcu często zdobywają krążek i albo wyrównują wynik, albo całkowicie usuwają wszystkie pytania dotyczące zwycięzcy meczu. W końcu drużyn absolutnie nie obchodzi, jak przegrać 3-2 lub 4-2, a absolutnie każdy chce na koniec wyrównać wynik i wygrać w dogrywce lub w rzutach karnych. W tym samym czasie bramkarz jest usuwany nawet w przypadku, gdy grają w nierównym formacie (4×5 lub 3×4).

Zakłady na hokej

Zakłady hokejowe można z grubsza podzielić na 2 rodzaje, a mianowicie:
– Zakłady przed rozpoczęciem meczu,
– Zakłady na żywo.
Przed rozpoczęciem meczu możesz postawić na szerszy wybór rynków, więc przed rozpoczęciem meczu możesz postawić zakład:
– Suma kar (w meczu lub konkretnej drużynie),
– Łączna liczba bramek w większości i mniejszości (w meczu i określonej drużynie),
– Suma strzałów na bramkę (całkowita lub indywidualna suma drużyny),
– ilość punktów zdobytych przez danego zawodnika (bramka + 2 ostatnie podania),
Niektóre biura oferują zakłady na walki w meczu, a także na bramkę bramkarza.
Pozostałe zakłady są dostępne zarówno przed rozpoczęciem meczu, jak i na żywo, a mianowicie:
– Łączna liczba bramek w meczu (indywidualnych i ogólnych),
– Suma bramek w okresie (indywidualnie lub łącznie),
– Handicapy (na okres i na mecz),
– Wygrana / remis / porażka (w meczu lub okresie),
– Cel w określonych przedziałach czasowych (często podzielony przez 7–10 minut).

Wskazówki dla początkujących, a także niuanse dotyczące obstawiania

Within a few minutes in a hockey match, absolutely everything can turn upside down. A gap of 2-3 goals absolutely does not guarantee the team a victory in the match. You can bet on the winning team. Ten zakład jest ryzykowny, ale szanse na takie wydarzenie są dość duże. Biorąc pod uwagę, że drużyna stara się odzyskać wynik i jednocześnie regularnie atakuje w okresie 10-20 strzałów na bramkę, szansa na odzyskanie przez przegraną drużynę jest duża. Często zdarzają się błędy bramkarza, a także rykoszety, które zmieniają aktualny wynik meczu. Jednak ten zakład jest odpowiedni tylko na mecze pomiędzy drużynami o jednakowej sile lub gdy faworyt przegra podczas spotkania.

Drużyna przegrywająca na koniec meczu usuwa bramkarza i próbuje odzyskać równowagę, pozostawiając pustą bramkę. Drużyna przegrywająca pod koniec meczu zdejmuje bramkarza i próbuje odzyskać, pozostawiając pustą bramkę. Wszystkie siły starają się odzyskać zaległości w wyniku, A Uwaga na obronę jest zminimalizowana. Jeśli drużyna nie zdobędzie punktów, w większości przypadków dochodzi do przechwycenia lub błędu w obronie, który prowadzi do bramki, co stanowi ostateczny punkt w meczu. Dlatego w 75-80% zakład na sumę jest bardziej korzystny, co na odległość przynosi wymierne zyski. Najbardziej opłacalne jest stawianie na 3-2 minuty przed końcem okresu 3, w takich momentach współczynnik osiąga szczyt.

Nie zaleca się stawiania handicapów +1 w grach hokejowych. Dzieje się tak ponownie ze względu na fakt, że bramkarz jest usuwany pod koniec meczu. Bardzo niewiele meczów hokejowych kończy się tym handicapem. Lepiej postawić na to, że drużyna nie przegra (x1), podczas gdy kursy na to wydarzenie też są wyższe.

Gdy po 50-52 minutach wynik jest remisowy, wiele drużyn po prostu rozgrywa mecz i doprowadza do remisu. Chodzi o to, że w przypadku remisu obie drużyny zdobywają punkt, ale wygrywający otrzymuje 2. Możliwe jest wyłonienie zwycięzcy bez ryzyka w dogrywce i rzutach karnych, co często jest korzystne dla obu drużyn. Ci, którzy lubią ryzyko i wysokie kursy, mogą założyć się, że w pozostałym czasie zdobędą więcej niż 1.5 goli. Hokej jest dynamicznym sportem i może dojść do nieoczekiwanego rzutu karnego lub po prostu udanego rykoszetu, w którym jedna z drużyn obejmuje prowadzenie iw większości przypadków zdobędzie 1 krążek więcej do pustej siatki.

Wynik

Hokej jest bardzo interesującym sportem i można na nim sporo zarobić. Musisz jednak znać podstawowe zasady gry, a także niuanse meczów sportowych. Aby opłacalnie obstawiać mecze hokejowe, musisz obejrzeć transmisję jednego lub dwóch meczów, to w nich ujawnione zostaną główne punkty, na które możesz z zyskiem postawić zakład. Szczególnie korzystne jest stawianie zakładów w trybie na żywo, jednak dla tych, którzy kochają statystyki i nietypowe zakłady, idealnym rozwiązaniem byłoby obstawianie zakładów przed rozpoczęciem meczu na skreślenia i inne wydarzenia w meczu.

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2020/12/jak-poprawnie-zaczac-obstawiac-hokej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.