31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.6min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Euforia w szatni FC Barcelony!

Euforia w szatni FC Barcelony!

Ekipa Gaby”ego Cairo pokazała w finale etykę pracy grupowej oraz włożyła w zwycięstwo ogromny wysiłek. Przyniosło to 19. tytuł Copa del Rey.

Hokeiści FC Barcelony byli niezmiernie szczęśliwi po zdobyciu drugiego z rzędu Copa del Rey w hokeju na rolkach. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Ten turniej był bardzo trudny. Radości jaką teraz czujemy nie da się tego opisać”, powiedział Sergi Panadero po finałowym spotkaniu.

 

O trudnościach w finale: „Mieliśmy dobre przeczucia co do tego wszystkiego, zawodnicy byli na dobrej trajektorii. Spowodowało to, że weszliśmy na dobrą drogę i doprowadziliśmy całą drużynę do tytułu. Jednakże Noia sprawiła, że było to dla nas bardzo trudne. Musimy im pogratulować”.

 

Celebracja w szatni

 

Mia Ordeig także wypowiedział się o końcowym wyniku: „Noia Freixenet skomplikowała nam trochę grę w finale, to naprawdę dobry zespół. Mieliśmy szczęście, że szybko strzeliliśmy wyrównującego gola i uzyskaliśmy przewagę w końcówce pierwszej połowy. W drugiej natomiast udało się nam utrzymać dobrą grę, co było na naszą korzyść”.

 

Marc Gual był bardzo szczęśliwy z 19. zwycięstwa FC Barcelony w Copa del Rey: „Jestem bardzo szczęśliwy, tak jak reszta moich kolegów. To nas sporo kosztowało. Jestem bardzo dumny z tego jak graliśmy i że zdobyliśmy tytuł”.

 

Torra – MVP Copa del Rey

 

Marc Torra został wybrany MVP turnieju. Stwierdził on, że zespół ciężko pracował aby zdobyć ten tytuł. Borregán wypowiedział się bardzo ciepło o swoim koledze: „On jest „Leo” Torra, on jest najlepszym zawodnikiem Copa del Rey. Miał niezwykły sezon”.

 

Gaby Cairo – zadowolony z pracy zespołu

 

Trener FC Barcelony, który ani przez chwilę nie wątpił w swoich hokeistów i w zwycięstwo, przeanalizował przebieg finału: „Jestem bardzo zadowolony. Zagraliśmy wspaniały mecz z dużą dawką koncentracji i jakością gry. Prawda jest taka, że nie cierpieliśmy za bardzo. Zagraliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie i udało się nam utrzymać przewagę w drugiej”.

 

„Pracowaliśmy dobrze, nie mam żadnych zarzutów. Noia Freixenet nie była w stanie nas pokonać” powiedział szkoleniowiec Barçy w hali Pabellón Polideportivo Municipal del Garraf.

 

Galeria: tutaj

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/03/euforia-w-szatni-fc-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.