31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.38min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sesja fotograficzna piłkarzy pierwszej drużyny

Sesja fotograficzna piłkarzy pierwszej drużyny

Dziś rano przed treningiem piłkarze wzięli udział w oficjalnej sesji na drugą część sezonu. Brał w niej udział także prezydent klubu, Sandro Rosell.

Dziś rano piłkarze pierwszego zespołu przenieśli się na chwilę z Ciudad Deportiva Joan Gamper na Camp Nou, gdzie wykonywane było oficjalne zdjęcie kadry na drugą część sezonu 2011/2012. W sesji wzięli udział piłkarze, trenerzy, sztab szkoleniowy, a także prezydent Sandro Rosell.

 

Pierwsze zdjęcie – oficjalnie

 

Pierwsze zdjęcie przedstawia zawodników w oficjalnych garniturach od firmy Saccor Brothers, która dostarcza formalne stroje dla wszystkich sekcji FC Barcelony. Najpierw każdy z zawodników miał zrobione indywidualne zdjęcie, potem grupa ustawiła się do wspólnej fotografii. Jak zawsze był to moment, który wywołał przekomarzania wśród zawodników Guardioli. Jednakże wszyscy stwierdzili zgodnie, że wolą nosić strój piłkarski niż garnitur i krawat.

 

Ośmiu zawodników debiutowało w sesji

 

Po zdjęciach w oficjalnych strojach, przyszła pora na fotografie w strojach piłkarskich. Na tym zdjęciu, prócz zawodników pierwszej drużyny, pojawił się Cristian Tello oraz Marc Muniesa z Barcelony B. Nie byli to jednakże jedyni debiutanci w tej kwestii. Po raz pierwszy w takim przedsięwzięciu brali udział Andreu Fontàs, Isaac Cuenca i Thiago, którzy jeszcze w zeszłym sezonie grali dla rezerw, a także dwa nowe nabytki klubu – Cesc Fàbregas i Alexis Sánchez.

 

Co ciekawe, jest to także pierwsze grupowe zdjęcie dla Ibrahima Afellaya, który dołączył do FC Barcelony w zimowym okienku transferowym zeszłego sezonu, a więc nie brał udziału w sesji 2010/11.

 

Zdjęcia: tutaj

Wideo: tutaj i tutaj

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/03/sesja-fotograficzna-pikarzy-pierwszej-druyny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.