Cesc trenował z grupą

Cesc trenował z grupą

Zespół La Roja odbył ostatni trening przed wylotem do Polski. Do pracy z grupą powrócił Cesc Fábregas, który wraca do zdrowia po kontuzji ścięgna udowego. Indywidualnie trenował Álvaro Arbeloa.

 

Trening rozpoczął się trzydzieści minut później niż planowano w Ciudad del Fútbol de Las Rozas (Madryt). Pierwszy na murawie pojawił się Xavi Hernández, a następnie kapitan Iker Casillas. Kilka minut później na boisku zgromadziło się 22 piłkarzy. Brakowało tylko obrońcy Realu Madryt, Álvaro Arbeloi. Trenował on indywidualnie z powodu lekkiego przykurczu szyjnego.

 

Nowością na treningu była obecność pomocnika FC Barcelony, który wcześniej miał tryb indywidualny ćwiczeń, Cesca Fábregasa. Nie grał on w ostatnim spotkaniu z Chinami i dziś trenował 50 minut ze swoimi kolegami z drużyny.

 

Raúl Albiol, Xabi Alonso i Sergio Ramos także zakończyli swój trening wcześniej, ponieważ wykonali oni większą pracę w małych gierkach między sobą.

 

Sesja treningowa odbyła się za otwartymi drzwiami, więc pojawiło się kilkadziesiąt dzieci, które chętnie dopingowali piłkarze i śpiewali różne piosenki.

 

Galeria z treningu

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB