31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.21min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Otwarty trening na Miniestadi

Otwarty trening na Miniestadi

Pierwsza drużyna FC Barcelony odbyła w piątek sesję treningową na Miniestedi, która była otwarta dla kibiców. Jak co roku piłkarze o tej porze trenują na oczach swoich fanów.


Bilety na otwartą sesję treningową sprzedały się błyskawiczne, a na trybunach Miniestadi zasiadło w sumie 13 855 widzów, którzy mogli obserwować swoich idoli trenujących na żywo. Razem z pierwszą drużyną pracował także bramkarz FC Barcelony B, Oier Olazábal.

 

Główną atrakcją treningu było pojawienie się Abidala, który trenował na uboczu pod czujnym okiem Juanjo Braua. Tito Vilanova nie pojawił się na Miniestadi, aby nie wywoływać zamieszania wśród kibiców i dać 100% skupienia się na zawodnikach. Sesję poprowadził więc Jordi Roura.

 

Piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy, w których rozgrywali tak zwane ronda. Valdés, który wraca do zdrowia po delikatnym urazie, wykonywał specjalne ćwiczenia. Adriano zakończył trening przed wcześnie z powodu kontuzji prawej kostki. Nie kontynuował on ćwiczeń ze względów ostrożnościowych.

 

Po zakończeniu sesji treningowej, piłkarze rozdawali autografy i rozmawiali z niektórymi kibicami. Zaraz po tym udadzą się oni do szpitali, gdzie spotkają się z chorymi i obdarują ich upominkami.

 

Galeria zdjęć z treningu

 


 

Źródło: Sport.es / FCBarcelona.cat 

mainXX:/2013/01/otwarty-trening-na-miniestadi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.