31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.35min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Camp Nou pożegna Tito Vilanovę

Camp Nou pożegna Tito Vilanovę

W najbliższą sobotę, przed meczem z Getafe, na Camp Nou zostanie pożegnany Tito Vilanova, który był zawodnikiem i trenerem FC Barcelony, a zostawił nas 25 kwietnia. 

 

Klub zaplanował ceremonię pożegnalną, tak aby była ona podzielona między graczami i kibicami. Gracze zagrają tego dnia w koszulkach z okolicznościowym napisem „Tito, per sempre etern” (Tito, na zawsze wieczny), który znajdzie się na środkowej części klatki piersiowej.

 

Przed rozpoczęciem spotkania, na telebimie pojawi się film upamiętniający życie Tito, a później na stadionie zabrzmi klubowy hymn. Tuż przed pierwszym gwizdkiem, Manel Vich ogłosi minutę ciszy poświęconą dla Tito Vilanovy.

 

Klub apeluje jednocześnie do socios, penyi i wszystkich kibiców, aby przybyć na Camp Nou dziesięć minut przed rozpoczęciem gry, aby ostatni raz pożegnać Tito Vilanovę.

 

Ponad 12.000 e-maili z kondolencjami

 

Oprócz wpisu w księdze kondolencyjnej znajdującej się na Camp Nou, FC Barcelona pozwoliła również pożegnać się z Tito wszystkim fanom, którzy nie mogą z wielu różnych przyczyn przyjść na stadion. Otwarta została skrzynka pocztowa ([email protected]), na którą do tej pory otrzymaliśmy ponad 12 tysięcy maili z wyrazami współczucia dla rodzinny Tito z całego świata.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/05/camp-nou-pozegna-tito-vilanove/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.