3dn.5godz.48min.

Relacja LIVE: Celta Vigo – Real Madryt

Matematyczne szanse na mistrzostwo Hiszpanii mają nadal trzy drużyny – Atlético Madryt, FC Barcelona oraz Real Madryt. Do końca rozgrywek pozostały zaledwie dwie kolejki, ale już dzisiejsze rezultaty mogą dać odpowiedź, kto zwiększy lub zmniejszy swoje szanse.

Zapraszamy na relację z meczu Celta Vigo – Real Madryt!

ODŚWIEŻ

Relacja z meczu Atlético Madryt – Málaga CF dostępna TUTAJ

Relacja z meczu Elche CF – FC Barcelona TUTAJ

RELACJA LIVE:

90″ +4 KONIEC MECZU. CELTA WYGRYWA Z REALEM MADRYT 2-0. Real Madryt nie ma już szans na mistrzostwo Hiszpanii, nawet mimo remisów pozostałych dwóch drużyn z czoła tabeli. Za uwagę dziękuje Dominika. Miłego wieczoru 🙂

90″ +3 Akcja Celty. Strzelał Bermejo.

90″ +1 Sędzia dolicza trzy minuty.

90″ Alex López strzela na bramkę Realu, Diego López broni. Następnie dobitka Orellany, ale nie ma trzeciego gola dla Celty.

89″ Strzał z dystansu piłkarza Realu, ale wprost w ręce bramkarza.

89″ Real próbuje jeszcze atakować, ale Celta dobrze w obronie.

85″ Podbita piłka przez Marcelo, ale udaje się ją złapać bramkarzowi Celty.

82″ Kolejny spalony Realu. Zawodnicy z Madrytu nie są w stanie odrobić strat, a pozostało zalediwe 8 minut do końca.

78″ Ramos znów na spalonym.

76″ Żółta kartka dla Cabrala i Ramosa.

76″ Słowna potyczka między Orellaną i Coentrao skutkuje przepychankami między zawodnikami obu drużyn.

73″ Żółta kartka dla Illarramendiego.

70″ Ostatnia zmiana w zespole Celty. Luis Enrique zdejmuje z boiska wychowanka Barcelony Rafinhe i wpuszcza Madinde.

68″ Również Ancelotti dokonuje zmiany. Schodzi Casemiro i wchodzi Willian José

66″ Z boiska schodzi strzelec obu goli, a na jego miejsce melduje się Mario Bermejo.

63″ Błąd Xabiego Alonso wykorzystuje Charles.

63″ GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 2-0 dla Celty!

63″ Strzał Isco!!! Ale broni Álvarez.

61″ Ramos znów próbował strzelić, ale i tym razem się nie udało.

57″ Zmiana również w Celcie. Fernández zmieniony przez Álexa Lópeza.

56″ Podwója zmiana w Realu Madryt. Z boiska schodzą Khedira i Arbelona, a pojawiają się Fábio Coentrao i Illarramendi.

54″ Fernández zahaczony przez Lópeza w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

52″ Strzał Moraty, ale obroniony przez Álvareza.

51″ Piłka w siatce Celty, ale zawodnicy Realu znajdowali się na spalonym.

48″ Zamieszanie w polu karnym Celty, ale strzał Ramosa został zablokowany.

46″ Real Madryt jest dzisiaj ewidentnie nieswój.

45″ Piłkarze już na boisku i zaczynamy drugą połowę.

45″ Arbiter nie dolicza ani minuty i pierwsza połowa kończy się 1-0 dla Celty Vigo.

43″ Fatalny kiks Ramosa i bramkę zdobywa Charles.

43″ GOOOOOOOL CELTA!!!!!!!!!

40″ Dośrodkowanie Marcelo i nieudany strzał Moraty.

37″ Celta w ataku.

35″ Kontra Realu i Isco. Real ma rzut rożny.

34″ Groźnie pod bramką Realu po rzucie rożnym, ale ostatecznie piłka poleciała obok bramki.

32″ Casimiro obok bramki!

31″ Celta znów atakuje, ale Nolito znajduje się na spalonym.

29″ Tym razem akcja po stronie Celty.

28″ Próba dośrodkowania Moraty!

23″ Strzał Isco, ale bardzo niecelny.

20″ Strzał Rafinhy z dystansu, ale prosto w Diego Lópeza.

18″ Rzut wolny dla Realu w środkowej części boiska.

17″ Żółta kartka dla Orellany.

15″ Rzut rożny dla Realu.

12″ Rafinha do Oliveiry, ale nie ma gola dla Celty.

8″ Rzut rożny dla Celty. Ponownie atakuje Nolito.

6″ Strzał Nolito!

5″ Rzut rożny wykonuje Modrić

4” Próba dośrodkowania Marcelo, ale piłka odbija się od zawodnika Celty.

1″ Pierwszy gwizdek pana Alejandro Hernándeza Hernándeza i zaczynamy!

0″ Na relację zaprasza Dominika!

SKŁADY:

Celta Vigo: Sergio – Jonny, ĺñigo López, Fontás, Aurtenetxe – Augusto, Krohn-Delhi, Rafinha – Orellana, Nolito, Charles

Ławka rezerwowych: Oubiña, Álex López, Bermejo, Yoel, Madinda, Cabral, Santi Mina

Real Madryt: Diego López – Arbeloa, Nacho, Ramos, Marcelo – Xabi Alonso, Khedira, Casemiro – Modrić; Morata, Isco

Ławka rezerwowych: Casillas, Coentrão, Bale,  Illarra, Burgui, Willian José, Raúl de Tomás

Poza kadrą: Jesús

KONFERENCJA PRASOWA:

Carlo Ancelotti:

Na temat Cristiano Ronaldo: „Wygraliśmy wiele spotkań bez Cristiano. On jest kluczowym piłkarzem dla nas, ale zawsze mówię, że lepiej nie ryzykować. W tej chwili nie jest w stu procentach gotowy do gry i musimy spróbować wygrać bez niego”.

Inni nieobecni: „Varane, Pepe, Di María i Carvajal również nie zagrają”.

Walka o mistrzostwo Hiszpanii: „Mamy zamiar spróbować zrobić tyle, ile możemy, ponieważ matematycznie wszystko może się zdarzyć. Spróbujemy dać z siebie wszystko, aby wygrać.. Nie myślimy o finale Ligi Mistrzów”.

Arbeloa i Khedira: „Obaj mogą już grać, ale jutro podejmiemy decyzję, czy wyjdą w wyjściowym składzie, czy z ławki rezerwowych. Obaj na pewno zagrają”.

POWOŁANIA:

Powołani Celta Vigo: Sergio, Fontàs, Oubiña, Álex López, Bermejo, Nolito, Charles, Rafinha, Yoel, Orellana, Aurtenetxe, Madinda, Jonny, Cabral, Krohn-Dehli, Iñigo López, Augusto, Santi Mina.

Powołani Real Madryt: Casillas, Diego López, Jesús, Ramos, Arbeloa, Coentrão, Marcelo, Nacho, Bale, Xabi Alonso, Modric, Casemiro, Khedira, Isco, Illarra, Burgui, Morata, Willian José, Raúl de Tomás.