31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konkurs z okazji piątych urodzin strony!

Konkurs z okazji piątych urodzin strony!

Jak ten czas leci! Nasza strona obchodzi dziś piąte urodziny. Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym stawiamy głównie na dobrą zabawę. Szczegóły poniżej.

Uważniejsi czytelnicy zauważyli z pewnością, że w ostatnich miesiącach nie pojawiały się u nas tłumaczenia Crackòvii. Krótko mówiąc było to spowodowane problemami technicznymi z naszej strony, ale już niedługo wrócimy do tłumaczeń. Chcemy jednak już teraz więcej Crackòvii i tego będzie dotyczył konkurs – każdy ma szansę zabawić się w tłumacza.

Zadanie konkursowe polega na przetłumaczeniu dowolnego skeczu z programu Crackòvia i przesłaniu pliku tekstowego z tłumaczeniem + link do filmu + tytuł na adres [email protected]. Tłumaczenia nie muszą być dosłowne, mają być po prostu zabawne. Od Was zależy o czym będą mówili zawodnicy Barçy. Każdy może przesłać kilka różnych filmów. Zastrzegamy sobie prawo do cenzury lub nieopublikowania tłumaczenia.

Główną nagrodą w konkursie jest piłka FC Barcelona, którą dla zwycięzcy przekaże sklep PodStadionem.pl. Dodatkowo laureat otrzyma od nas także parę mistrzowskich okularów TRICAMPIONS. Jest o co walczyć! Poniżej zamieszczamy planowany przebieg konkursu:

  1. Przyjmowanie tłumaczeń do 26 lipca.
  2. Wgrywanie filmów na nasz kanał YouTube.
  3. Po opublikowaniu wszystkich tłumaczeń użytkownicy YouTube wybierają najlepszy film. Wygrywa osoba, której tłumaczenie zostanie najwyżej ocenione na YouTube. Zliczane są tylko oceny pozytywne. Czas na oceny to tydzień od publikacji.
  4. Przyznamy też wyróżnienie od redakcji za najlepsze tłumaczenie wybrane przez nas. Wyróżniona osoba otrzyma parę okularów TRICAMPIONS.

Nie ma na co czekać, odpalajcie Crackòvię i przesyłajcie nam swoje tłumaczenia! Pytania odnośnie do konkursu prosimy kierować na adres [email protected] lub w komentarzach pod artykułem.

=====

KWESTIE TECHNICZNE

  1. Załączanie linków.

Należy przesłać tylko link do wykorzystanego skeczu. Jeśli jest on częścią dłuższego filmu, to należy dopisać czas w jakim leci ten skecz.

  1. Pliki z napisami.

Nie trzeba załączać czasu trwania napisów itp. Sami je dopasujemy. Należy wysłać tylko same kwestie. Przykład: https://youtu.be/-ThbRLRTZmI

„Ta jak mówię, zespół jest zgrany.
Bardzo chcemy zagrać w tym finale.
Wszyscy są dobrej myśli.
Jesteśmy zespołem bardzo młodym.
Jak sama nazwa mówi: Juventus, Juventud (młodzież), Juventus.
Chodźcie, coś wam pokażę.”

mainXX:/2015/07/konkurs-z-okazji-piatych-urodzin-strony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.