28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.8min.
12.90 X3.60 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nabór do redakcji DumaKatalonii.pl!

Nabór do redakcji DumaKatalonii.pl!

Kontynuujemy nabór do naszej redakcji. Chcesz współtworzyć stronę razem z nami? Nie czekaj, zgłoś się! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko administratora oraz newsmanów. Poniżej zamieszczamy wymagania i opis zadań.

Administrator

Zadaniem administratora jest dbanie o poprawne funkcjonowanie strony i rozwiązywanie problemów technicznych, jeśli takie się pojawią. Poszukujemy osoby znającej przede wszystkim WordPressa, ponieważ na tym systemie działa obecnie nasza strona. Innymi zadaniami stojącymi przed administratorem jest aktualizacja wykorzystywanych dodatków, przegranie strony na nowy serwer w razie zmiany i inne podobne prace. Nie jest to praca na co dzień, jednak szukamy osoby odpowiedzialnej.

Newsman

Twoim zadaniem będzie tłumaczenie newsów o FCB z zagranicznych stron i umieszczanie tych tłumaczeń u nas. Wymagamy systematyczności, ale warto spróbować! Co oferujemy? Każdy newsman będzie mógł wziąć udział w podstawowym kursie języka hiszpańskiego, zapewniamy też materiały do podszkolenia języka. Dodatkowo najlepsi newsmani otrzymują nagrody co miesiąc. Wyróżniamy najlepszych!

Mile widziane będą też zgłoszenia na stanowiska grafików, felietonistów lub osób wykonujących kompilacje wideo. Masz pomysł na dołączenie do naszego zespołu w innych charakterze? Nie wahaj się i pisz.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected].

W zgłoszeniach prosimy o przesłanie tłumaczenia wybranego newsa, wykonanej grafiki, napisanego tekstu, poziomu znajomości WordPressa, baz danych itp. – zależnie od tego na jakie stanowisko się zgłaszasz. Jim Carrey już wysyła swoje zgłoszenie. Teraz czekamy na Ciebie!

mainXX:/2015/08/nabor-do-redakcji-dumakatalonii-pl/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.