18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.17min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pamiętasz pierwszy faul, który spotkał Cię na boisku?

Pamiętasz pierwszy faul, który spotkał Cię na boisku?

Pamiętasz pierwszy faul, który spotkał Cię na boisku? Trudno zapomnieć – nagły i ostry ból oraz problemy z poruszaniem dosięgają nawet najlepszych. Przeciwnicy potrafią być naprawdę bezlitośni i nie zawsze grają czysto. Wyeliminowanie zagrażającego im gracza poprzez spowodowanie kontuzji nie jest zachowaniem zgodnym z duchem sportu, jednak przytrafia się zarówno w meczach ligowych, jak i podczas amatorskich rozgrywek w gronie przyjaciół. W niektórych zawodnikach na boiskach budzą się prawdziwe demony. Niezależnie od tego, jak niesportowe jest to rozwiązanie, musisz być na nie przygotowany. Z drugiej natomiast strony zdarzają się również mało przyjemne, ale nieuniknione wypadki. Zderzenie z innym graczem, przypadkowy kontakt podczas treningu czy bardziej złożone zagranie może zakończyć się nie tylko sukcesem, ale również dotkliwym bólem. Niejeden raz spotka Cię jeszcze kontuzja spowodowana przez dobre chęci zawodnika z własnej drużyny. Wystarczy chwila nieuwagi, mniej korzystne warunki panujące na boisku czy duże emocje, by Twoje golenie znalazły się w zasięgu butów zarówno przyjaciół, jak i rywali. Nie pozwól, by kontuzja zniszczyła Ci całą przyjemność z gry – postaw na skuteczną ochronę. Ochraniacze piłkarskie są świetnym sposobem na zabezpieczenie piszczeli przed uszkodzeniami i złamaniami.

To naprawdę proste rozwiązanie – zakładasz dodatkowy pancerz, który ochroni Cię przed dotkliwymi urazami. Gra w kompletnej zbroi nie miałaby sensu: w ten sposób zyskujesz zabezpieczenie, ale tracisz zwrotność i szybkość na boisku. Nikt nie decyduje się zatem na taki wariant, a ceną za wygodę w czasie gry są właśnie urazy. Dlatego kompromis osiągnąć można zwłaszcza poprzez ochronę najwrażliwszych części ciała: każdy, kto choć raz uderzył się w piszczel o wystający kant stolika potwierdzi, że właśnie w tym miejscu ochraniacze są niezbędne. Zakładając taką barierę zyskasz zatem gwarancję, że nie tak łatwo będzie wyeliminować Cię z gry – faule przeciwników nie będą robiły na Tobie aż takiego wrażenia. Warto zatem zainwestować w dobre ochraniacze, a w ich wyborze pomoże nasz sklep Ambersport.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz propozycje zarówno z wyższych półek cenowych, jak i rozwiązania ekonomiczne. Na początek możesz zdecydować się na najpopularniejsze modele, by wypróbować ten rodzaj zabezpieczenia lub wręcz przeciwnie – sięgnąć po specjalistyczny sprzęt i korzystać z niego podczas nauki. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, na naszej stronie możesz zapoznać się z naprawdę bogatą ofertą. To sprawia, że nie tylko początkujący i amatorzy rozgrywek piłkarskich znajdą coś dla siebie; w naszym sklepie zakupów dokonują także profesjonaliści i zawodowi piłkarze. Dzięki temu nieustannie staramy się poszerzać ofertę i zapewniać jeszcze bogatszy asortyment, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Nie czekaj, aż przydarzy Ci się poważne uszkodzenie kości: lepiej już teraz postaw na ochronę za pomocą najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Nasze ochraniacze wykonane są z najlepszych materiałów. Stawiamy na nowe technologie i nowoczesne rozwiązania, wykonywane przez najlepszych producentów. Możesz zdecydować się na wiele marek i dowolną kolorystykę, ale jedno jest pewne: nasze ochraniacze piłkarskie są niezawodne i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Zamiast poszukiwać tańszych rozwiązań na niepewnych aukcji internetowych. Taka pozorna oszczędność kończy się zwykle szybkim uszkodzeniem sprzętu i dużą frustracją. Oszczędź swój czas, pieniądze i nerwy wybierając sprawdzonego dostawcę.

mainXX:/2018/03/pamietasz-pierwszy-faul-ktory-spotkal-cie-na-boisku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.