Girona FC vs FC Barcelona
4dn.4godz.45min.
12.90 X3.50 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Niemcy z awansem na Euro 2016

Reprezentacja Niemiec, dzięki wygranej nad Gruzją, zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie i awans na Mistrzostwa Europy we Francji w 2016 roku.

Reprezentacja Niemiec aż do ostatniej kolejki nie była pewna swojego awansu na Mistrzostwa Europy. Wydawałoby się, że na koniec trafili na przeciwnika, z którym nie powinni mieć problemów, ale tak nie było.

Dopiero w drugiej połowie, i to z rzutu karnego, bramkę dla Niemców zdobył Müller. Jednak trzy minuty później wyrównali Gruzini za sprawą Kankavy. Remis przy prowadzeniu Polski z Irlandią dawał naszym sąsiadom „dopiero” drugie miejsce w grupie.

W 76. minucie spotkania na boisku pojawił się Kruse i to on trzy minuty później został bohaterem Niemiec zdobywając gola na 2-1.

Bramkarz FC Barcelony, Marc-André ter Stegen, spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Źródło: UEFA.com

04/05/2024 18:30

mainXX:/2015/10/niemcy-z-awansem-na-euro-2016/