Girona FC vs FC Barcelona
4dn.4godz.3min.
12.90 X3.50 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

FC Barcelona – BM Granollers: Czas na Final Four (32-24)

FC Barcelona kontynuuje swoją historyczną passę 107 spotkań bez porażki w krajowych rozgrywkach. Tym razem Katalończycy pokonali Granollers w ćwierćfinale Pucharu Króla i awansowali do Final Four tych rozgrywek.

FC Barcelona pomimo siedmiopunktowej przewagi z pierwszego spotkania, nie spoczęła na laurach i od początku kontrolowała wynik meczu. Katalończycy szybko wyszli na prowadzenie 6:3, a w 11. minucie uzyskali najwyższą przewagę w pierwszej połowie (8:3).

Granollers jednak walczyło do samego końca i przed przerwą zdołało im się doprowadzić tylko do dwupunktowej straty do Barcelony.

W drugiej połowie był nawet taki moment, gdy tracili zaledwie jedną bramkę do FC Barcelony. Jednak wówczas Katalończycy włączyli wyższy bieg i ostatecznie wygrali 32:24.

Teraz przed FC Barceloną Final Four Pucharu Króla, które zostanie rozegrane w dniach 7-8 maja. Miejsce rozgrywania spotkań nie jest jeszcze ustalone.

FCB Lassa, 32
Granollers, 24

FC Barcelona Lassa: Pérez de Vargas, Noddesbo, Sarmiento, Gurbindo, Gudjon, Ruesga, Lazarov; Zmiennicy: Victor Tomás, Entrerríos, Sorhaindo, Ariño, Sypzrak, Viran, Jicha y Jallouz.

Fraikin Granollers: Marc Guàrdia, Garcia, Figueras, Solé, Cañellas, Resina; Zmiennicy: Porras, Blanxart, Flores, Ferrer y Álex Márquez.

Wynik (co 5 minut): 4-2, 6-3, 8-3, 11-6, 13-9, 13-10, 15-13 (przerwa), 17-15, 20-17, 21-20, 24-22, 29-23, 32-24.

Sędziowie: Javier Álvarez i Ion Bustamante.

Palau Blaugrana: 2.682 widzów.

04/05/2024 18:30

mainXX:/2016/03/fc-barcelona-bm-granollers-czas-na-final-four-32-24/