01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.27min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Monopoly FC Barcelona” już dostępna!

„Monopoly FC Barcelona” już dostępna!

Monopoly to jedna z najbardziej znanych gier planszowych na świecie, polegająca na handlu nieruchomościami. W wersji „FC Barcelona” wcielamy się w poważnego biznesmena, a jednocześnie agenta piłkarskiego. Podpisz kontrakt menedżerski z Messim, Neymarem, Iniestą, a także Guardiolą czy Cryuffem i stwórz własną, niepowtarzalną drużynę! Wybuduj wspaniałą infrastrukturę wokół najlepszego klubu świata i doprowadź swoich przeciwników do totalnego bankructwa!

Monopoly FC Barcelona to oficjalny produkt firmy Winning Moves na licencji Hasbro, zrealizowany we współpracy z piłkarską potęgą. Nowa, najbardziej aktualna wersja gry powstała w 2015 roku i od razu trafia na polski rynek! Produkt jest wydany w wersji angielskojęzycznej, jednak każdy, kto zakupi grę, otrzyma oficjalną, pełną instrukcję w całości przetłumaczoną na język polski. Należy dodać, że z uwagi na ogromną popularność Monopoly FC Barcelona liczba gier przeznaczonych na polski rynek jest bardzo mocno ograniczona.

Przedpremiera w Polsce!

Wraz ze światową premierą gry, która zaplanowana jest na połowę marca, Monopoly FC Barcelona trafi jednocześnie do sprzedaży w Hiszpanii (FCB Megastore w Barcelonie), w Wielkiej Brytanii i oczywiście do Polski. My jednak rozpoczynamy przedsprzedaż już dziś, na ponad miesiąc przed oficjalną premierą! Koszt gry za rynku zachodnim będzie wynosił 45 €, czyli ponad 190 zł. My proponujemy ją Wam w za jedyne 169 zł! Mało tego – dla wszystkich, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, czyli do końca lutego 2015 r., przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który obniży cenę do 149zł! Spiesz się i zamów swoją grę Monopoly FC Barcelona już dziś! Drugiej takiej okazji już nie będzie…

Monopoly FC Barcelona

Specjalny kod rabatowy: DumaKatalonii

Zamów grę „Monopoly FC Barcelona”: http://www.labotiga.pl/monopoly-barcelona

Marka: Monopoly
Wersja: FC Barcelona
Wydawca: Winning Moves
Rok wydania: 2015
Język gry: Angielski
Język instrukcji: Polski
Premiera: Marzec 2015
Cena: 169zł (z rabatem 149zł!)
Data premiery:  15 marca 2015 r.
Czas rozgrywki: 120–180 minut
Liczba graczy: 2–6 osób
Wiek: od 8 lat

Uwaga! Fizycznie gra będzie dostępna w Polsce w dniu ogólnoświatowej premiery, czyli w połowie marca 2015 r. Kiedy tylko ją otrzymamy, od razu przystąpimy do wysyłki. Biorąc jednak pod uwagę możliwe opóźnienia w dostawie gier z zagranicy, informujemy, że każdy powinien otrzymać swoją wersję gry najpóźniej do końca marca 2015 roku. Dodatkowo oficjalne polskie tłumaczenie gry będzie wkrótce dostępne do pobrania on-line, a także zostanie przesłane drogą mailową do wszystkich, którzy zamówili grę. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: [email protected]

Przejdź do sklepu: http://www.labotiga.pl/monopoly-barcelona

WAŻNE! Z uwagi na ogromną popularność gry, a także jej nieduży nakład na polskim rynku, w przypadku jego wyczerpania, zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia przedsprzedaży.

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/02/monopoly-fc-barcelona-juz-dostepna/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.