31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.13min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Real Madryt – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (21.04.2024)

Real Madryt – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (21.04.2024)

Już dzisiaj FC Barcelona zagra na wyjeździe z Realem Madryt. El Clasico rozpocznie się o godzinie 21:00 na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie w ramach 32. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gdzie oglądać transmisję tv i online, a także czy dostępna będzie transmisja za darmo? Szczegóły w naszym artykule.

Real Madryt – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Mecz Real Madryt – FC Barcelona na żywo w telewizji można oglądać na kanałach Canal+Premium oraz Eleven Sports 1. Dostępne platformy do oglądania transmisji online to WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go (transmisja płatna) oraz Fortuna TV, Superbet TV, STS TV (transmisja za darmo).

Real Madryt – FC Barcelona: transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowej transmisji, konieczne jest założenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Firmy te oferują atrakcyjne pakiety powitalne, które mogą dodatkowo zainteresować nowych użytkowników. Oglądaj Real Madryt kontra FC Barcelona za darmo i korzystaj z bonusów na start:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). El Clasico można więc oglądać na tych platformach zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Real Madryt – FC Barcelona: transmisja na platformach online

Mecz Real Madryt – FC Barcelona można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale też na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety abonamentowe umożliwiające dostęp do dzisiejszej transmisji. Szczególnie atrakcyjne mogą być promocje na start, które obniżają koszty pierwszego miesiąca subskrypcji:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » specjalna promocja na pakiet “Canal+” za 19 zł za pierwszy miesiąc!;
  • Polsat Box Go » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

mainXX:/2024/04/real-madryt-fc-barcelona-gdzie-ogladac-transmisja-tv-online-za-darmo-21-04-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.