21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.10godz.55min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona już w Londynie!

Drużyna doleciała na lotnisko Stansted osiem minut po północy i pojechała prosto do hotelu The Grove. W środę na obiektach treningowych Arsenalu kontynuowane będą przygotowania do sobotniego finału.

Po dwugodzinnym locie, drużyna, na czele z prezydentem Sandro Rosellem, przyleciała do Londynu przed sobotnim meczem z Manchesterem United. Zawodnicy zakwaterowani są w hotelu The Grove.

Dzień pełen zmian

To było zajmujący wieczór dla składu, który oryginalnie miał zaplanowany trening na 19, a dodatkowo odbyć powinien się jeszcze kolejny w środę przed czwartkowym odlotem do Londynu. Jednak różne opcje były rozważane we wtorek i zadecydowano, że przez problemy z podróżą, które mogą być spowodowane chmurą pyłu po wybuchu islandzkiego wulkanu, nastąpi zmiana i przelot będzie miał miejsce jeszcze we wtorek.

Drużyna odbyła trening o 18.30, pół godziny wcześniej niż planowano. Najlepszą wiadomością tego dnia był raport pozytywny raport medyczny na temat stanu zdrowia Gabiego Milito.

Arsenal udostępnia obiekty treningowe

Sesje treningowe, które były zarezerwowane na resztę tygodnia w Barcelonie, odbędą się na obiektach treningowych Arsenalu zgodnie z harmonogramem ustalonym już wcześniej, poczynając od wtorkowych zajęć.

Źródło: fcbarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/05/fc-barcelona-ju-w-londynie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.