31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.15godz.21min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Portugalia – Francja gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Portugalia – Francja gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Już w najbliższy piątek, 05.07.2024, o godzinie 21:00 na Volksparkstadion w Hamburgu odbędzie się ćwierćfinałowy mecz Euro 2024 pomiędzy drużynami Portugalii i Francji. Przedstawiamy, gdzie można śledzić to emocjonujące wydarzenie w telewizji i internecie oraz czy istnieje możliwość oglądania za darmo.

Portugalia – Francja: gdzie oglądać?

Spotkanie Portugalia – Francja będzie transmitowane na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a mecz na żywo przez internet oferowany będzie przez Pilot WP, Canal+online, Megogo, sport.tvp.pl i w aplikację TVP Sport.

Portugalia – Francja: transmisja bez opłat

Bezpłatna transmisja na żywo będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Te opcje umożliwiają dostęp do meczu na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, smart TV oraz via Chromecast, Android TV, Samsung i LG.

Portugalia – Francja: transmisja w płatnych serwisach

Transmisję Portugalia – Francja można oglądać w serwisach Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, które oferują atrakcyjne pakiety subskrypcji. Oto niektóre z dostępnych opcji:

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” z możliwością odnowienia za 19,99 zł miesięcznie lub opcją jednorazową za 24,99 zł;
  • CANAL+ Online » daje dostęp do pakietu “Canal+” w cenie 39 zł miesięcznie, obejmującego również TVP Sport, TVP 1 i TVP 2;
  • Megogo » proponuje pakiet “Startowy” za 9,99 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione serwisy są dostępne jako aplikacje mobilne i strony internetowe, umożliwiając oglądanie meczu na urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety oraz telewizory smart TV.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. ArifAsif / Shutterstock.com

mainXX:/2024/07/portugalia-francja-gdzie-ogladac-transmisja-meczu-euro-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.