31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.46min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania – Francja gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Hiszpania – Francja gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

We wtorkowy wieczór, o godzinie 21:00, na stadionie Allianz Arena w Monachium, odbędzie się mecz półfinałowy Euro 2024 pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Francji. Przygotowaliśmy kompendium wiedzy na temat dostępnych opcji oglądania tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Hiszpania – Francja: gdzie oglądać?

Transmisja Hiszpania – Francja dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Dla tych preferujących oglądanie przez internet, mecz będzie można śledzić za pośrednictwem płatnych platform takich jak Pilot WP, Canal+online, Megogo, a także bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Francja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Hiszpania – Francja, transmisja meczu online

Oprócz darmowych opcji, transmisję Hiszpania – Francja można również śledzić na wymienionych płatnych serwisach streamingowych. W Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo znajdują się różnorodne pakiety abonamentowe, które umożliwiają dostęp do ekskluzywnych transmisji sportowych, w tym także do dzisiejszego meczu.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. OShuma / Shutterstock.com

mainXX:/2024/07/hiszpania-francja-gdzie-ogladac-transmisja-meczu-euro-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.