01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.21min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy dzień Alexisa Blaugrana

Obrazek

Wczoraj zakończył się pierwszy dzień Alexisa w FC Barcelonie. Chilijczyk rano przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Klubem, a po południu poznał się z nowymi kolegami z zespołu.

Alexis w koszulce Barcelony wystąpił po raz pierwszy w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdyż murawa na Camp Nou jest przygotowywana do rozpoczęcia nowego sezonu. Jego prezentacja i pozowanie do zdjęć fotoreporterów odbyły się więc tam gdzie zawodnicy Barçy zazwyczaj odbywają treningi.

Prezentacja i ucałowanie herbu

O godzinie 18:00 Alexis pojawił się na boisku numer jeden w Ciutat Esportiva Joan Gamper już w koszulce FC Barcelony. Kamery telewizyjne i fotoreporteży tłumnie przybyli aby zrobić Chilijczykowi jego pierwsze zdjęcia w barwach blaugrana. Alexis cały czas się uśmiechał podczas prezentacji z piłką, zawodnik ucałował też herb FC Barcelony.

Spotkanie z Guardiolą

Pierwsze wrażenie Alexisa w Ciutat Espotiva z pewnością będzie niezapomniane, gdyż miał okazję spotkać już kolegów, z którymi będzie w przyszłości grał w jednej drużynie. Po raz pierwszy był też z nimi w jednej szatni, w której został przez nich przywitany z otwartymi ramionami. Spotkał się także z Pepem Guaridolą, który upewnił się, że zawodnik zostanie należycie powitany.

Oglądanie treningu

Zawodnik ma stawić się na trening dopiero 8 sierpnia, czyli wtedy kiedy reszta zawodników biorących udział w Copa America, jednak na wczorajszym treningu pozostał przez pierwsze 15 minut chcąc już teraz poczuć jego atmosferę.

Na koniec swojego pierwszego dnia w barwach blaugrana Alexis udał się na Camp Nou aby udzielić wypowiedzi mediom.

 

Galeria zdjęć z prezentacji Alexisa

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.