03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.55min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy dzień Alexisa Blaugrana

Obrazek

Wczoraj zakończył się pierwszy dzień Alexisa w FC Barcelonie. Chilijczyk rano przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Klubem, a po południu poznał się z nowymi kolegami z zespołu.

Alexis w koszulce Barcelony wystąpił po raz pierwszy w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdyż murawa na Camp Nou jest przygotowywana do rozpoczęcia nowego sezonu. Jego prezentacja i pozowanie do zdjęć fotoreporterów odbyły się więc tam gdzie zawodnicy Barçy zazwyczaj odbywają treningi.

Prezentacja i ucałowanie herbu

O godzinie 18:00 Alexis pojawił się na boisku numer jeden w Ciutat Esportiva Joan Gamper już w koszulce FC Barcelony. Kamery telewizyjne i fotoreporteży tłumnie przybyli aby zrobić Chilijczykowi jego pierwsze zdjęcia w barwach blaugrana. Alexis cały czas się uśmiechał podczas prezentacji z piłką, zawodnik ucałował też herb FC Barcelony.

Spotkanie z Guardiolą

Pierwsze wrażenie Alexisa w Ciutat Espotiva z pewnością będzie niezapomniane, gdyż miał okazję spotkać już kolegów, z którymi będzie w przyszłości grał w jednej drużynie. Po raz pierwszy był też z nimi w jednej szatni, w której został przez nich przywitany z otwartymi ramionami. Spotkał się także z Pepem Guaridolą, który upewnił się, że zawodnik zostanie należycie powitany.

Oglądanie treningu

Zawodnik ma stawić się na trening dopiero 8 sierpnia, czyli wtedy kiedy reszta zawodników biorących udział w Copa America, jednak na wczorajszym treningu pozostał przez pierwsze 15 minut chcąc już teraz poczuć jego atmosferę.

Na koniec swojego pierwszego dnia w barwach blaugrana Alexis udał się na Camp Nou aby udzielić wypowiedzi mediom.

 

Galeria zdjęć z prezentacji Alexisa

Źródło: FCBarcelona.cat

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/07/pierwszy-dzie-alexisa-blaugrana/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.