2dn.23godz.48min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Juvenil B debiutuje z wygraną na Copa Independencia

Dobry debiut na Copa Independencia U17 zaliczyli zawodnicy FC Barcelony Juvenil B prowadzeni przez Garcíę Pimienta. Turniej odbywa się w Meksyku.

FC Barcelona Juvenil B pokonała 2-1 Américe w pierwszy spotkaniu w Copa Independencia U17. Barça okazała się być technicznie lepsza od rywala, ale było widać zmęczenie, wynikające z podróży do Meksyku.

Pierwszą bramkę dla piłkarzy Pimienta zdobył Munira. Wynik 1-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej połowy, bramkę bezpośredniu z rzutu wolnego zdobył Colula i wyrównał wynik spotkania. W ostatnich minutach meczu, Barça otrzymała rzut karny, a pewnym egzekutorem okazał się Alex Corredera. Zwycięstwo w pierwszym spotkaniu stało się faktem.

We wtorek piłkarze mają dzień wolnego, a kolejne spotkanie odbędzie się w środę. FC Barcelona Juvenil B stanie przed trudniejsza próbą, ponieważ rywalem będzie Boca Juniors. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

América 1-2 FC Barcelona Juvenil B