01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.7min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barcelona marzy o transferze, zawodnik gotowy obniżyć pensję

Barcelona marzy o transferze, zawodnik gotowy obniżyć pensję

FC Barcelona ma wielkie marzenia dotyczące transferu nowego zawodnika do „Dumy Katalonii”. Zarząd ma być w 100% skoncentrowany na przekonaniu gracza do transferu.

Barcelona bez trofeum w obecnym sezonie

Klub FC Barcelona może niestety spodziewać się nieudanego zakończenia obecnego sezonu, które najprawdopodobniej przyniesie brak zdobycia jakiegokolwiek trofeum. Mistrzowskie aspiracje drużyny znacząco osłabły, gdyż Real Madryt dominuje w rozgrywkach LaLiga, a Blaugrana odpadła zarówno z pucharu Hiszpanii, jak i Ligi Mistrzów.

To trudny czas dla fanów Barcelony, którzy przez wiele lat przyzwyczajeni byli do sukcesów i dominacji swojej drużyny na arenie krajowej i międzynarodowej. W obecnym sezonie jednak nie udało się tego osiągnąć, a Barcelona będzie musiała się zmierzyć z konsekwencjami braku trofeów.

Wpływ takiej sytuacji na drużynę i jej zawodników może być znaczący. Brak osiągnięć w sezonie może prowadzić do frustracji i zmniejszenia zaangażowania zarówno ze strony piłkarzy, jak i sztabu szkoleniowego. Jednocześnie, może to być też moment refleksji i motywacji do poprawy i odnalezienia świeżości w kolejnych rozgrywkach.

Wyniki Barcelony w sezonie są niezadowalające, jednak klub ma przed sobą wiele ważnych decyzji i wyzwań. Jak drużyna zareaguje na porażki i jakie zmiany zostaną wprowadzone, aby przywrócić zespół na właściwe tory, pozostaje do zobaczenia.

Barcelona chce pozyskać Bernardo Silvę

Wydaje się, że FC Barcelona ma na oku kolejne wzmocnienie swojej drużyny. Według informacji pochodzących z Hiszpanii, klub jest zainteresowany pozyskaniem Bernardo Silvy, jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy w Europie.

Silva, który obecnie gra dla Manchesteru City, wyraził chęć dołączenia do Barcelony i jest gotowy zredukować swoje wynagrodzenie, aby umożliwić transfer. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla Barcelony, która obecnie negocjuje warunki transferu z klubem i piłkarzem.

Bernardo Silva, portugalski pomocnik, zyskał uznanie ze względu na swoje umiejętności techniczne, inteligencję boiskową oraz zdolność do zdobywania bramek i asyst. Jego doświadczenie i wszechstronność na boisku mogą wnieść znaczący wkład w grę Barcelony w przyszłym sezonie.

Barcelona jest teraz w trakcie intensywnych rozmów z Manchesterem City i Bernardo Silvą w celu ustalenia szczegółów transferu. Wciąż nie wiadomo ile wyniesie kwota transferu, jednak mówi się o okolicach 60 milionów euro. To ogromny wydatek dla majacej problemy finansowe Barcelony, jednak klub ma możliwość wyjścia z sytuacji. W grę wchodzi sprzedaż Frenkiego DeJonga by zrekompensować przenosiny Silvy.

Wniosek

Barcelona wyraża silne zainteresowanie pozyskaniem Bernardo Silvy do swojego zespołu. Portugalski piłkarz okazał gotowość do obniżenia swojej pensji, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla klubu. Transfer Silvy mógłby być istotnym wzmocnieniem dla Blaugrany, która w obecnym sezonie nie zdobyła żadnego trofeum.

Przegrana Barcelony w LaLidze na rzecz Realu Madryt i odpadnięcie z pucharu Hiszpanii oraz Ligi Mistrzów sprawiły, że klub desperacko potrzebuje pozytywnych zmian. Bernardo Silva, będący jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy, mógłby przyczynić się do odbudowy i odniesienia sukcesu. Poza tym ma DNA zwycięzcy, gdyż z Pepem Guardiolą zdobyli wszystkie możliwe trofea co jest równie istotne.

Obniżenie pensji przez Silvę również pokazuje, że ma on autentyczną chęć dołączenia do Barcelony. To gest, który świadczy o jego zaangażowaniu i ambicji. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.

mainXX:/2024/04/barcelona-marzy-o-transferze-zawodnik-gotowy-obnizyc-pensje/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.