31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.38min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta i Busquets trenują z grupą

Iniesta i Busquets trenują z grupą

Pomocnik FC Barcelony po raz pierwszy od czasu odniesienia kontuzji trenował razem z kolegami. Sergio Busquets wrócił także do ćwiczeń z grupą po ostatniej sesji treningowej, którą opuścił z powodu bólu pleców.


Dobre wiadomości dla FC Barcelony napływają dziś z Ciutat Esportiva. Andrés Iniesta, który doznał kontuzji mięśniowej w prawej nodze w dniu 12 września, oraz Sergio Busquets, który ćwiczył wczoraj na siłowni z powodu bólu pleców, trenowali wieczorem razem z grupą.

 

Pierwsza drużyna kontynuowała treningi przygotowawcze do sobotniego spotkania z Sevillą. Dopełnieniem grupy byli piłkarze z ekipy rezerw: Tello, Sergi Roberto i Bañuz. Adriano i Puyol nadal trenowali indywidualnie, ale kapitan część ćwiczeń wykonał z grupą.

 

Ostatnia sesja treningowa przed wyjazdem do Andaluzji będzie miała miejsce w piątek o godzinie 18:00. Trening odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, a zaraz po nim na konferencji prasowej pojawi się Tito Vilanova.

 

Galeria zdjęć z sesji treningowej

 

Źródło: FCBarcelona.cat

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/iniesta-i-busquets-trenuja-z-grupa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.