16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.18min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Andoni Zubizarreta: Artyści również cierpią

Andoni Zubizarreta: Artyści również cierpią

Andoni Zubizarreta przyznał, ze zespół cierpiał w meczu przeciwko PSG, pochwalił wysiłki Leo Messiego, który zgrał w drugiej połowie pomimo swojego stanu i zwrócił uwagę na Víctora Valdésa jako jednego z najlepszych zawodników w zespole.

 

Cierpienie w meczu z PSG: To jest futbol. Cierpieć i awansować dalej to lepiej niż to co spotkało Malagę, która wiele wycierpiała i odpadła. Artyści też cierpią

 

Szósty z rzędu półfinał: Nie jest źle. Mówi się, że wielkie kluby to takie, które długo pozostają na szczycie, zawsze podziwiałem Bayern czy Manchester, które zawsze tam były. Wszystko to, aby być w finale na  Wembley. Piłka nożna jest cierpieniem.

 

Losowanie: To jest loteria Hiszpania- Niemcy. Z kimkolwiek zagramy będzie to trudne spotkanie.

 

Lepiej grać z Madrytem w jednym czy dwóch meczach? Tym się nie martwię. Martwię się, aby być w finale.

 

Trudny mecz: To nie był najlepszy mecz. PSG pokazało, że jest świetnym zespołem, zbudowana bardzo dobrze od środka pola w górę, ale  Barça przecierpiała to i współpracowała, aby zdobyć wyrównującego gola.

 

Wejście Messiego: Znamy piłkarską siłę Messiego i jego zdolności, którymi straszy. Stan jego zdrowia nie jest najlepszy, ale w indywidualnych akcjach jest on decydujący. I znalazł się na boisku.

 

Ryzyko utrzymania Messiego na boisku z możliwością powiększenia urazu: Życie jest ryzykiem. To jest gra i trzeba ryzykować. Wygrać lub przegrać. To jest sport i trzeba mierzyć opłacalność decyzji.

 

Víctor Valdés: Był bardzo skoncentrowany, w pierwszej połowie miał dwie decydujące parady. Valdés daje duże bezpieczeństwo i gwarancję, jako może dać niewielu bramkarzy na świecie. To moment na radość, nie rozmowę o przyszłości.

 

Źródło: AS.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/andoni-zubizarreta-artysci-rowniez-cierpia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.