16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.28min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ojciec Neymara: Porozmawiamy po finale

Ojciec Neymara: Porozmawiamy po finale

W ostatnim czasie spekulacje i plotki na temat transferu Neymara do FC Barcelony nabrały na sile. Wydaje się, że jest to już końcowy etap opery mydlanej. Dziennik Mundo Deportivo postanowił zapytać ojca napastnika o przyszłość jego syna.


Ojciec Neymara wypowiadał się bardzo ostrożnie i stwierdził, że „Powinniście rozmawiać z klubami, a nie ze mną. Jeżeli oba kluby szukają porozumienia, to z nimi trzeba rozmawiać”. Zaznaczył jednocześnie, że „mój syn aktualnie koncentruje się na przygotowaniu, aby wygrać w finale Campeonato Paulista”.

 

„Porozmawiamy po finale”, odpowiedział uprzejmie. Warto dodać, że pierwsze spotkanie w finale pomiędzy Santosem a Corinthians zakończyło się porażką zespołu Neymara (1-2). W niedzielę, 19 maja, odbędzie się rewanż, a po tym meczu Crack może rozpocząć myślenie nad swoją przyszłością.

 

Całkowita ofensywa


FC Barcelona rozpoczęła ostateczną ofensywę w sprawie pozyskania Neymara. Jeden z dyrektorów katalońskiego klubu, Raül Sanllehí, pojawił się w Brazylii, aby porozmawiać na temat transferu. Wcześniej odbyło się spotkanie w Madrycie, w którym wziął udział prezydent Sandro Rosell oraz prezydent Odilio Rodrigues.

 

W ostatnim czasie informowaliśmy, że Neymar może zostać ogłoszony piłkarzem FC Barcelony już w przyszłym tygodniu (więcej tutaj). Przyspieszenie realizacji planu wynika z tego, że pojawiły się zakłócenia ze strony Realu Madryt i ich gigantycznej oferty (120 milionów euro).

 

W rzeczywistości, kataloński klub już zainwestował 10 milionów euro, aby zapewnić sobie możliwość pierwszeństwa. Temu wszystkiemu pomaga, że sam napastnik chce grać w jednym zespole z Messim, Xavim, Iniestą czy Puyolem.

 

W każdym przypadku, celem Realu Madryt jest zadanie ciosu FC Barcelonie i zabranie Neymara sprzed nosa. Wchodzi w to duża kwota pieniędzy, o której wspominaliśmy wyżej. W najbliższych dniach będą odbywały się bardzo ważne spotkania, które wyjaśnią wszystko.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/ojciec-neymara-porozmawiamy-po-finale/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.