14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.45min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Martino: Zespołowi zabrakło pomysłów, ale nie postawy

Martino: Zespołowi zabrakło pomysłów, ale nie postawy

Trener Barçy zasugerował, że zespół nie dokonał wszystkiego co jest potrzebne do wytworzenia dobrej gry, ale dodał, że jest zobowiązany by toczyć dalszą walkę w La Liga.

 

„Myślę, że ekipie zabrakło pomysłów, ale nie intensywności czy ciśnienia. Zawiedliśmy we wszystkim, co związane jest z wytwarzaniem gry i to jest to, co pozbawiło nas lepszego rezultatu”, powiedział Tata Martino po porażce w Valladolid. Trener Barçy poszedł nawet o krok dalej: „Zabrakło nam wszystkiego tego, co definiuje Barçę: dobrej strategii, znajdowania wolnych przestrzeni, przedzierania się z zewnątrz i ogólnej głębi. W żadnym przypadku jednak nie zabrakło postawy”.

Martino przypomniał, że większe posiadanie piłki w pewnym momencie spowodowało niemoc. „Bardzo rzadko mieliśmy możliwość rozbiegu. W większość przypadków musieliśmy walczyć z dziesięcioma obrońcami. Większa możliwość do biegania mogła być dobrym rozwiązaniem”, potwierdził trener Azulgrany.

Walka aż do końca

Pomimo dzisiejszej porażki, Tata Martino wyjaśnił jasno, że zespół nadal będzie walczył o możliwość zdobycia tytułu: „Naszym obowiązkiem jest walka o ligę aż do ostatniego momentu i to będziemy realizować, nawet jeśli nie będzie już szans”. „Na Bernabéu także trzeba iść po wygraną. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w najlepszej formie i musimy się skupić, by móc mierzyć się z taką drużyną jak Real Madryt. Mamy 15 dni na przygotowanie”.

Na koniec, mając na uwadze środowe spotkanie na Camp Nou z Manchesterem City, trener FC Barcelony wierzy, że obraz drużyny będzie zupełnie inny: „Zagraliśmy dobry mecz w Manchesterze i bardzo zły w San Sebastián. Upewnijmy się, żeby tym razem było inaczej”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/03/martino-zespolowi-zabraklo-pomyslow-ale-nie-postawy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.