29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.19min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koszulki „Wspieram swój zespół” już dostępne w nowym sklepie!

Koszulki „Wspieram swój zespół” już dostępne w nowym sklepie!

Zazwyczaj akcje sprzedaży okazjonalnych koszulek ponawiamy po sukcesach FC Barcelony. Jednak w tak trudnym dla klubu okresie postanowiliśmy umożliwić kibicom nabycie nowej uniwersalnej koszulki, której hasłem przewodnim jest „Dono suport al meu equip”, czyli „Wspieram swój zespół”. Miło nam także poinformować, że koszulki można nabyć w specjalnym sklepie, dzięki czemu składanie zamówień będzie jeszcze bardziej proste i szybkie. Więcej informacji znajdziecie w dalszej części newsa.

Opis koszulki

Projekt koszulki możecie obejrzeć na poniższych grafikach, wśród których zamieszczamy też zdjęcia gotowego produktu. Nadruki wykonane są w technice druku cyfrowego (tak jak poprzednie koszulki Gràcies Pep). Można zamówić koszulkę damską lub męską, a cena to jedyne 44 zł. Koszulki możecie zamawiać w specjalnie założonym do tego celu sklepie na stronie CupSell.pl. Zamówienia przyjmowane są natychmiastowo, nie czekamy już na zebranie odpowiedniej liczby chętnych.

 

Link do wersji damskiej: KLIK
Link do wersji męskiej: KLIK

 

Napisy na koszulce są w języku katalońskim. Z przodu widnieje zdanie wypowiedziane niedawno przez Joana Laportę: „Oni tworzyli historię i nadal będą to robić”, a pod tym dopisek „Wszyscy jesteśmy z zespołem”. Pod tekstem jest herb FC Barcelony oraz logo stowarzyszenia Nigdy Więcej z haslem „Futbol przeciwko rasizmowi”. Przypominamy, że współpracujemy ze stowarzyszeniem od czasu wydania koszulek Gràcies Pep i od tego momentu propagujemy hasła antyrasistowskie na naszych wyrobach. Na plecach widnieje napis „Wspieram swój zespół – FC Barcelona”.

Sklep

W założonym sklepie umożliwiamy także nabycie naszych poprzednich koszulek: La manita delst títols oraz Gràcies Pep. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji damskiej lub męskiej. Od teraz wszystkie nasze koszulki znajdziesz w jednym miejscu wybierając w menu Dla kibica -> Zamów koszulkę! Niebawem do sklepu dołączą kolejne projekty, o których na pewno poinformujemy.

 

 

 

 

 

 

mainXX:/2014/05/koszulki-wspieram-swoj-zespol-juz-dostepne-w-nowym-sklepie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.