18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
58dn.20godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Online sloty Megaways

Online sloty Megaways

Wyobraź sobie, że grasz w automaty online, które mają ponad sto tysięcy sposobów na wygraną w każdym wykonanym obrocie!

Już samo to sprawia, że ​​te online sloty są bardzo ekscytujące. A jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej informacji, czytaj dalej.

Czym są automaty Megaways?

Po raz pierwszy wynalezione przez Big Time Gaming, automaty Megaways są jednymi z najlepszych i najbardziej poszukiwanych automatów wideo online.

Wynika to głównie z ich zaawansowanej mechaniki pozwalającej na ogromne wygrane związane z całą konfiguracją gry.

Biorąc pod uwagę, że niektóre online sloty Megaways oferują do 117 649 sposobów na wygraną w konfiguracji, mogą one wydawać się skomplikowane i do pewnego stopnia są.

Zamieszanie wynika z tego, że działają one jako wieloliniowe automaty, ale tutaj pojawia się zwrot, mechanika Megaways eliminuje wszystkie linie wygrywające w tego typu automatach.

Ale nie martw się, wszystkie wyjaśnienia dotyczące tego typu automatów znajdują się poniżej.

Jak wynaleziono online sloty Megaways?

Założony w Sydney w Australii w 2011 roku zespół stojący za marką Big Time Gaming zawsze skupiał się na dostarczaniu fanom automatów do gier innowacyjnej rozgrywki i wielkich wygranych.

Pomysł stojący za Megaways powstał z chęci zaoferowania graczom rozwiązania zmieniającego rozgrywkę i bazowania na sukcesie istniejących modeli, takich jak mechanika 243 sposobów.

Chcieli umożliwić graczom dostrzeżenie potencjału gry podczas gry i od czasu do czasu mieć szansę na ogromne wygrane.

Twórcy marki BTG chcieli przenieść automaty na wyższy poziom i całkowicie zmienić postrzeganie automatów przez graczy.

W tym czasie narodziły się gry takie jak Bonanza, White Rabbit i Extra Chilli.

Logicznie rzecz biorąc, Big Time Gaming opatentował mechanikę i zaczął udzielać licencji innym studiom gier.

Blueprint Gaming był pierwszym deweloperem, który podpisał umowę z BTG na uzyskanie dostępu do tego systemu modyfikacji bębnów.

Niedługo potem podpisano nowe umowy między innymi z Scientific Games, Storm, Kalamba, Fantasma, iSoftbet, Relax Gaming i Red Tiger.

Jak działają automaty Megaways?

Jak już wspomniano, Megaways to losowy mechanizm modyfikujący bębny, który wytwarza inną liczbę symboli przy każdym obrocie, a tym samym tworzy tysiące sposobów na wygraną.

Piękno tych automatów polega na tym, że w przeciwieństwie do automatów 5-bębnowych i 3-bębnowych liczba bębnów i sposobów na wygraną jest dynamiczna i zmienia się za każdym razem, gdy wykonujesz obrót.

Można powiedzieć, że Megaways to zaawansowana wersja 243 sposobów na wygraną mechaniki typowej dla 5-bębnowych automatów. Różnica polega na liczbie bębnów i symbolach, które mogą na nich wylądować.

Podczas gdy online sloty na 243 sposoby są wyposażone w 5 bębnów i 3 rzędy, automaty Megaways zwykle mają 6 bębnów i dynamiczne rzędy, a czasem nawet dodatkowy poziomy bęben z 4 symbolami nad obszarem gry.

Działa to tak, że w każdym obrocie możesz trafić od 2 do 7 symboli na każdym bębnie, w konsekwencji zmieniając rzędy w układ, który może wyglądać jak 2x3x4x4x3x2 lub 7x7x7x7x7x7.

Przesuwając rzędy, różne sposoby na wygraną zmieniają się odpowiednio i mogą wzrosnąć (lub zmniejszyć) nawet 117 649 razy.

Jak zacząć wygrywać na automatach Megaways?

W przeciwieństwie do 3-bębnowych i 5-bębnowych automatów nie ma tu linii wypłat – Megaways eliminują je wszystkie razem, dając zamiast tego sposoby na wygraną.

Dlatego symbole lądowania na określonych liniach wypłat nie będą działać – musisz trafić pasujące symbole na sąsiednie bębny od lewej do prawej, aby wygrać.

Mechanika Megaways może być oszałamiająca z tysiącami sposobów na wygraną dostępnych w jednym obrocie. Oczywiście wątpliwe jest, czy trafisz na maksymalne sposoby na wygraną w każdym obrocie.

Za każdym razem wynik twojego spinu będzie inny, ponieważ ten modyfikator bębna działa na losowych ustawieniach. Miej to na uwadze podczas gry.Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2022/09/online-sloty-megaways/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.