10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
6dn.13godz.54min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Online sloty Megaways

Online sloty Megaways

Wyobraź sobie, że grasz w automaty online, które mają ponad sto tysięcy sposobów na wygraną w każdym wykonanym obrocie!

Już samo to sprawia, że ​​te online sloty są bardzo ekscytujące. A jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej informacji, czytaj dalej.

Czym są automaty Megaways?

Po raz pierwszy wynalezione przez Big Time Gaming, automaty Megaways są jednymi z najlepszych i najbardziej poszukiwanych automatów wideo online.

Wynika to głównie z ich zaawansowanej mechaniki pozwalającej na ogromne wygrane związane z całą konfiguracją gry.

Biorąc pod uwagę, że niektóre online sloty Megaways oferują do 117 649 sposobów na wygraną w konfiguracji, mogą one wydawać się skomplikowane i do pewnego stopnia są.

Zamieszanie wynika z tego, że działają one jako wieloliniowe automaty, ale tutaj pojawia się zwrot, mechanika Megaways eliminuje wszystkie linie wygrywające w tego typu automatach.

Ale nie martw się, wszystkie wyjaśnienia dotyczące tego typu automatów znajdują się poniżej.

Jak wynaleziono online sloty Megaways?

Założony w Sydney w Australii w 2011 roku zespół stojący za marką Big Time Gaming zawsze skupiał się na dostarczaniu fanom automatów do gier innowacyjnej rozgrywki i wielkich wygranych.

Pomysł stojący za Megaways powstał z chęci zaoferowania graczom rozwiązania zmieniającego rozgrywkę i bazowania na sukcesie istniejących modeli, takich jak mechanika 243 sposobów.

Chcieli umożliwić graczom dostrzeżenie potencjału gry podczas gry i od czasu do czasu mieć szansę na ogromne wygrane.

Twórcy marki BTG chcieli przenieść automaty na wyższy poziom i całkowicie zmienić postrzeganie automatów przez graczy.

W tym czasie narodziły się gry takie jak Bonanza, White Rabbit i Extra Chilli.

Logicznie rzecz biorąc, Big Time Gaming opatentował mechanikę i zaczął udzielać licencji innym studiom gier.

Blueprint Gaming był pierwszym deweloperem, który podpisał umowę z BTG na uzyskanie dostępu do tego systemu modyfikacji bębnów.

Niedługo potem podpisano nowe umowy między innymi z Scientific Games, Storm, Kalamba, Fantasma, iSoftbet, Relax Gaming i Red Tiger.

Jak działają automaty Megaways?

Jak już wspomniano, Megaways to losowy mechanizm modyfikujący bębny, który wytwarza inną liczbę symboli przy każdym obrocie, a tym samym tworzy tysiące sposobów na wygraną.

Piękno tych automatów polega na tym, że w przeciwieństwie do automatów 5-bębnowych i 3-bębnowych liczba bębnów i sposobów na wygraną jest dynamiczna i zmienia się za każdym razem, gdy wykonujesz obrót.

Można powiedzieć, że Megaways to zaawansowana wersja 243 sposobów na wygraną mechaniki typowej dla 5-bębnowych automatów. Różnica polega na liczbie bębnów i symbolach, które mogą na nich wylądować.

Podczas gdy online sloty na 243 sposoby są wyposażone w 5 bębnów i 3 rzędy, automaty Megaways zwykle mają 6 bębnów i dynamiczne rzędy, a czasem nawet dodatkowy poziomy bęben z 4 symbolami nad obszarem gry.

Działa to tak, że w każdym obrocie możesz trafić od 2 do 7 symboli na każdym bębnie, w konsekwencji zmieniając rzędy w układ, który może wyglądać jak 2x3x4x4x3x2 lub 7x7x7x7x7x7.

Przesuwając rzędy, różne sposoby na wygraną zmieniają się odpowiednio i mogą wzrosnąć (lub zmniejszyć) nawet 117 649 razy.

Jak zacząć wygrywać na automatach Megaways?

W przeciwieństwie do 3-bębnowych i 5-bębnowych automatów nie ma tu linii wypłat – Megaways eliminują je wszystkie razem, dając zamiast tego sposoby na wygraną.

Dlatego symbole lądowania na określonych liniach wypłat nie będą działać – musisz trafić pasujące symbole na sąsiednie bębny od lewej do prawej, aby wygrać.

Mechanika Megaways może być oszałamiająca z tysiącami sposobów na wygraną dostępnych w jednym obrocie. Oczywiście wątpliwe jest, czy trafisz na maksymalne sposoby na wygraną w każdym obrocie.

Za każdym razem wynik twojego spinu będzie inny, ponieważ ten modyfikator bębna działa na losowych ustawieniach. Miej to na uwadze podczas gry.

mainXX:/2022/09/online-sloty-megaways/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.