Pierwszy trening w Polsce

Pierwszy trening w Polsce

Piłkarze reprezentacji Hiszpanii odbyli dziś rano swój pierwszy trening na ziemiach polskich. Zrobili to w znakomitych udogodnieniach miasta Gniewin, gdzie Hiszpania będzie przebywała w pierwszej fazie. Przy dużej ilości widzów na trybunach, zawodnicy trenowali przez siedemdziesiąt minut. Na godzinę 19:00 zaplanowana jest kolejna sesja treningowa.


Otoczoni ogromnym szumem w postaci kolorowych i żarliwych śpiewów wykonanych przez fanów, chcących zobaczyć ostatnich Mistrzów Europy i Świata, piłkarze odbyli swój pierwszy trening na ziemiach polskich.


Reprezentantom Hiszpanii bardzo podoba się okolica Gniewina, w któym są zakwaterowani na okres Euro. Hotel Mistral jest położony zaledwie 50 metrów od obozu treningowego. Tam właśnie o godzinie 11:00 pojawili się wszyscy piłkarze La Roja.


Na początek piłkarze wykonywali ćwiczenia, które miały na celu rozluźnienie mięśni po podróży. Następnie odbyła się kilkuminutowa rozgrzewka, a dopiero potem ćwiczenia z piłką. Rozpoczęło się od gierek na małej przestrzeni, a następnie grupa została podzielona na dwie części po dziesięciu zawodników. Pierwsza z nich kontynuowała pracę z piłką, a druga pracowała z trenerem Javierem Miñano (głównie ćwiczenia na siłę fizyczną).


Na ogrodzeniach murawy pojawiły się hasła zachęcające do walki reprezentantów Hiszpanii: „Od Gniewina do iluzji, naprzód Hiszpanio!”.


Na końcu odbył się trening gry bez bramek. Piłkarze schodząc z boiska, oklaskami podziękowali zgromadzonym kibicom za wsparcie i otuchę. Był to dopiero pierwszy trening w Gniwinie, a kolejny został zaplanowany na 19:00. Pierwszy mecz obrońcy tytułu rozegrają 10 czerwca z Włochami w Gdańsku.


Galeria z treningu 

Źródło: RFEF.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB