09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.40min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy trening z Mistrzami Europy

Pierwszy trening z Mistrzami Europy

Siedmiu Mistrzów Europy z reprezentacją Hiszpanii pojawiło się dziś popołudniu na pierwszym treningu pod wodzą Tito Vilanovy. Rano zawodnicy przeszli testy medyczne. W sumie na treningu było obecnych 21 zawodników.


Pierwszy zespół wznowił treningi z siedmimoma Mistrzami Europy w składzie, którzy powrócili do pracy po swoich przedłużonych wakacjach. Valdés, Piqué, Cesc, Xavi, Iniesta, Sergio Busquets i Pedro wzięli udział w pierwszej sesji treningowej pod wodzą Tito Vilanovy.

 

19 piłkarzy z pierwszej drużyny


Wraz z przybyciem reprezentantów Hiszpanii, Vilanova ma już praktycznie całą dostępną kadrę. Wciąż trener czeka na dwójkę piłkarzy, którzy przebywają w Londynie na Igrzyskach Olimpijskich, czyli Jordiego Albę i Martína Montoyę. Tak więc, popołudniu Tito pracował z 19 zawodnikami pierwszej drużyny, a wśród nich byli nadal kontuzjowani David Villa i Andreu Fontàs. Dodatkowo grupę uzupełnili Oier i Sergi Roberto z FC Barcelony B.

 

We wtorek podwójna sesja


Jutro kadra odbędzie podwójną sesję treningową w Ciudad Deportiva. Pierwszy trening odbędzie się o godzinie 9:00, a początkowe 15 minut będzie otwarte dla mediów. Po zakończeniu odbędzie się konferencja prasowa Carlesa Puyola. Piłkarze powrócą do ćwiczeń o godzinie 19:00, a sesja odbędzie się za zamkniętymi drzwiami.

 

Galeria z popołudniowej sesji treningowej

 


 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.