29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.28min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FCB Escola przenosi się do Pekinu

FCB Escola przenosi się do Pekinu

30 lipca FCB Escola zaprezentowała swój nowy campus w Centrum Olimpijskim w Pekinie. Campus FCB Escola Pekin będzie gościł 100 chińskich nastolatków w wieku od 6 do 18 lat. Dwutygodniowy obóz będzie prowadzony zarówno przez lokalnych, jak i trenerów z La Masii.


Trenerzy z La Masii będą chcieli skupić się na nauczaniu młodzieży „jak grać w zespole” i jak „dzielić piłkę z drużyną”. Ponadto chińscy piłkarze będą próbowali nauczyć się takiego stylu gry, który przyniósł FC Barcelonie tyle sukcesów w europejskich rozgrywkach, przekazywania i wymiany piłki, a także doprowadzania jej do ataku.

Isaac Oriol Guerrero, dyrektor Campusu FCB Escola w Pekinie, powiedział że oprócz wymienionych już wartości będzie chciał nauczyć młodych jak cieszyć się grą: „To jest pierwszy raz, gdy FCB Escola zawitała do Chin. To jest imponujące, że możesz zobaczyć taką pasję wśród chińskich graczy. Mam nadzieję, że treningi z trenerami z La Masii i ich ogólne doświadczenie w ciągu dwóch tygodni przyniesie zawodnikom wiele radości”.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2012/07/fcb-escola-przenosi-sie-do-pekinu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.