18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy trening Alexa Songa

Alex SongNowy pomocnik w FC Barcelonie, Alex Song, trenował dziś po raz pierwszy pod okiem Tito Vilanovy. Sesja służyła przygotowaniu do czwartkowego spotkania z Realem Madryt w ramach Superpucharu Hiszpanii.


Dzisiejszego dnia Alex Song odbył pierwszą sesję treningową z nowymi kolegami. Trening, który odbył się w Ciudad Deportiva Joan Gamper, służył przygotowaniu się do spotkania z Realem Madryt na Camp Nou w walce o Superpuchar Hiszpanii.

 

Kameruńczyk, który w poniedziałek przeszedł testy medyczne, podpisał kontrakt i został zaprezentowany na Camp Nou, a we wtorek pojawił się przed mediami na konferencji prasowej, ćwiczył z wszystkimi dostępnymi zawodnikiami pierwszej drużyny.

 

Z drużyny rezerw na treningu obecni byli Cristian Tello oraz Sergi Roberto. Thiago nadal pracuje poza grupą. Kolejna sesja treningowa ma odbyć się na Camp Nou w dniu spotkania o godzinie 12:30 i będzie zamknięta dla mediów.

 

Pierwsza gierka w kole


Alex Song podczas pierwszego treningu trzymał się blisko swojego kolegi z Arsenalu Londyn, Ceska Fábregasa. Jednym z głównych ćwiczeń była gierka w kole. Kameruńczyk brał w niej udział razem z Xavim, Iniestą oraz Ceskiem między innymi.

 

Galeria z pierwszego treningu Alexa Songa

 

Galeria z sesji treningowej

 

 

 Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/08/pierwszy-trening-alexa-songa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.