16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.5min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Javier Mascherano dla #CampNouLive

Javier Mascherano dla #CampNouLive

Argentyński obrońca FC Barcelony, Javier Mascherano, wyjaśnił, że bycie częścią tego zespołu „jest błogosławieństwem”, a jego najlepsze wspomnienie to zwycięstwo Ligi Mistrzów na Wembley.

 

Javier Mascherano jest trzecim piłkarzem FC Barcelony, który uczestniczył w pracach klubu związanych z inicjatywą „CampNouLive” – jest to nowy sposób dla fanów, aby zbliżyć się do zawodników za pomocą internetu. W pierwszej części rozmowy Mascherano przyznał, że „gra tutaj jest jak błogosławieństwo”, a jego najlepsze wspomnienie to wygranie Ligi Mistrzów na Wembley w 2010 roku.

 

Mascherano wyjaśnił również, że jego sportowym bohaterem z dzieciństwa był francuski pomocnik Claude Makelele. „Kiedy byłem młody próbowałem skopiować jego styl grania, bo myślałem, że był jednym z najlepszych defensywnych pomocników. Zawsze starałem się go obserwować, uczyć się od niego, a także miałem okazje zagrać przeciwko niemu, kiedy byłem piłkarzem Liverpoolu, a on grał w Chelsea”, powiedział Javier.

 

Zapytany o swój najwspanialszy moment odkąd jest piłkarzem FC Barcelony, Mascherano stwierdził, że Blaugrana zdobył wiele tytułów, ale gdyby miał wybrać jeden to byłby to finał Ligi Mistrzów na Wembley.

 

Na koniec Mascherano został zapytany o zmianę swojej pozycji na boisku. „Oczywiście, że skorzystałem z szansy, trzeba łapać okazje, kiedy się takie nadchodzą w futbolu. Nie mogłem pozwolić, żeby mnie to ominęło i myślę, że to była dobra decyzja”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/12/javier-mascherano-dla-campnoulive/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.