1dn.5godz.13min.

FC Barcelona Intersport wraca do rozgrywek ligowych

Po dłuższej przerwie związanej z rozgrywkami Mistrzostw Świata piłkarze Barçy pojadą do Pampeluny, by rozegrać swoje kolejne spotkanie ligowe.

Czas odpoczynku i świętowania dla zawodników Barçy Intersport powoli dobiega końca. Dziś o godzinie 19:30 czeka ich pierwszy ligowy pojedynek po dłuższej przerwie. Przeciwnikiem Katalończyków będzie Helvetia Anaitasuna.

Barcelona przyjedzie do Pampeluny z 7 mistrzami świata w składzie. Piłkarze będą musieli zapomnieć o swoim sukcesie i będą musieli skupić się na zdobywaniu kolejnych punktów na konto swojej drużyny.

Będzie to pierwsze spotkanie od grudnia ubiegłego roku, kiedy to FC Barcelona wygrała Copa Asobal pokonując w finale Atletico Madryt. W drużynie Pascuala kluczową rolę odegrali piłkarze, którzy brali udział również w Mistrzostwach świata. Miejmy nadzieję, że swoją doskonałą formę zachowali tez na spotkania klubowe.

Przeciwnikiem Barcelony w 16. Kolejce Ligi ASOBAL będzie Helvetia Anaitasuna – zespół, który w dwóch ostatnich meczach rozegranych przez oba zespoły w tym sezonie wprowadził klub z Katalonii w niemałe kłopoty.

W pierwszym ligowym meczu w sezonie, na Palau, Anaitasuna niespodziewania dominowała przez większość meczu w Barcelonie jako przykład wprowadzą nawet 4:10 po 13 minutach. Gracze Barçy musieli naprawdę ciężko pracować, aby ich pokonać. Na szczęście spotkanie ostatecznie zakończyło się korzystnym wynikiem dla gospodarzy, którzy zwyciężyli 26:19.

W drugim meczu rozegranym w tym sezonie, Barça Intersport spotkała się ze swoim rywalem w Pampelunie w meczu pucharowym. Tamte spotkanie również nie było tak łatwe jak mogło się wcześniej spodziewać. Jednak Barça ostatecznie wygrała je 33:29.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/02/fc-barcelona-intersport-wraca-do-rozgrywek-ligowych/