Warsztaty piłkarskie „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Warsztaty piłkarskie „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat fubolu i zapoznać się z odmiennym punktem widzenia, który przedstawi osoba znająca od wewnątrz piłkarski świat? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty piłkarskie „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Warsztaty poprowadzone zostaną przez Marcina Gabora, drugiego trenera Cracovii. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają zasady faktycznie merytorycznego rozumienia taktyki oraz strategii gry, dowiedzą się, jak interpretować boiskowe wydarzenia oraz wejdą w posiadanie wiedzy na temat tajników teoretycznej i praktycznej analizy zdarzeń podczas meczu piłki nożnej. Po zakończeniu szkolenia zyskacie przekonanie, że dotychczasowa świadomość futbolu każdego ze słuchaczy niezwykle mocno różni się od rzeczywistego obrazu!

Udział w warsztatach może wziąć każdy, niezależnie od tego na jakim poziomie stoi jego wiedza o futbolu. Jak zapewnia Marcin Gabor, „Podczas dwóch wcześniejszych edycji warsztatów widziałem na twarzach uczestników sukcesywną zmianę nastrojów. Najpierw niedowierzanie, następnie zdziwienie dotychczasowym myśleniem, a na końcu aprobatę dla innego sposobu postrzegania piłki nożnej”.

Jak sami widzicie, nie są to pierwsze tego typu warsztaty, także możecie być pewni tego, że organizatorzy to doświadczone i profesjonalne osoby. Co równie ważne, teora poparta zostanie praktycznymi przykładami, odbędą się również ćwiczenia i dyskusje na poruszane tematy. Na pierwszym szkoleniu obecna będzie nasza redaktor, Natalia Latoch, na warsztatach w Krakowie zjawi się Mateusz Sierantowicz, więc możecie spodziewać się także fotoreportażu z przebiegu szkoleń w tych miejscowościach.

Najważniejsze informacje dotyczące warsztatów:

1. Terminy szkoleń:
a. Warszawa – 11 czerwca, godzina 10:00
b. Wrocław – 13 czerwca, godzina 10:00
c. Kraków – 14 czerwca, godzina 10:00

 

2. Czas trwania szkolenia – około 6-7 godzin

 

3. Zakres szkolenia – przekazujemy konkretne odpowiedzi na następujące pytania:

a. Jak brzmią definicje najważniejszych piłkarskich terminów?
b. Jak rozróżniać systemy gry?
c. Jak czytać wydarzenia na boisku?
d. Jak opisywać całokształt boiskowych wydarzeń?
e. Jak analizować taktykę gry?
f. Jak oceniać występ piłkarza?
g. Dlaczego media wytworzyły i wciąż tworzą błędny, niefachowy obraz piłki nożnej?

 

5. Prowadzący szkolenie – Marcin Gabor.

6. Cena szkolenia:
a. wpłata dokonana do 10 maja: 190 złotych
b. wpłata dokonana po 10 maja: 250 złotych

 

Kwota obejmuje również materiały pomocnicze oraz „słodki catering”. Jeśli namówisz do udziału w warsztatach trzy kolejne osoby, zapłacisz tylko 150(a)/190(b) złotych. Gdyby udało Ci się „przyprowadzić” jeszcze pięć osób, staniesz się całkowicie darmowym uczestnikiem szkolenia!

 

Promocja dla czytelników DumaKatalonii.pl! Jeśli przy zgłoszeniu udziału w warsztacie powołasz się na nasz serwis, otrzymasz 10% zniżkę do każdej wymienionej kwoty!

 

W przypadku wycofania zgłoszenia przez uczestnika do 31 maja, zostaje mu zwrócona cała należność. Po tym terminie 50% sumy zostaje zaksięgowane jako koszty organizacyjne.

 

7. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected].

 

Każde zgłoszenie musi zawierać:

a. personalia kandydata
b. wybrane miejsce i datę warsztatów
c. powód chęci wzięcia udziału w szkoleniu

 

Marcin Gabor zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatów – w tym ostatnim przypadku gwarantowany jest zwrot pełnej kwoty wpłaconej przez uczestnika.

 

Pamiętajcie, że przy zebraniu minimum dziesięcioosobowej grupy, kolejną sesję możemy przeprowadzić również w Waszym mieście!

Więcej informacji na temat obecnych oraz poprzenich sesji znajdziecie na stronie poświęconej warsztatom: KLIK.

Zapraszamy także na profil Marcina Gabora na Facebooku: KLIK.

&nbsp


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB