Zegłosuj na Adriano i Daniego Alvesa!

Zegłosuj na Adriano i Daniego Alvesa!

Dwóch piłkarzy FC Barcelony otrzymało nominację do Nagrody Samba Gold, a Twój głos może pomóc im ją zdobyć. Mowa oczywiście o Dani Alvesie i Adriano. Głosowanie trwa tylko do 30 grudnia.

 

Rok 2013 zbliża się do końca, więc pora na przyznanie Nagrody Samba Gold, którą mogą wygrać Dani Alves lub Adriano. Jest to już szósta edycja tego plebiscytu, która ma na celu wybrania najlepszego brazylijskiego piłkarza w Europie (stąd brak nominacji Neymara, który dopiero trafił do FC Barcelony – przyp. red.).

 

Dani Alves oraz Adriano byli nominowani do tej nagrody także rok temu. Wtedy wygrał ją Thaigo Silva (jego druga). Wcześniej otrzymywali ją: Maicon (2010), Luis Fabiano (2009) i Kaká (2008). Warto zaznaczyć, że w poprzednim roku na drugim miejscu był Dani Alves (15,3%, czyli o 0,8% mniej niż zawodnik PSG).

 

Wybierają nie tylko kibice

 

Wśród nominowanych do tegorocznej Nagrody Samba Gold są także między innymi: były zawodnik FC Barcelony Maxwell (PSG), Filipe Luis i Miranda (Atlético Madryt) czy Marcelo (Real Madryt). Swój głos może oddać każdy z kibiców (TUTAJ). Do tego doliczane są głosy jedenastu dziennikarzy piłkarskich oraz jedenastu byłych zawodników, trenerów oraz osób prywatnych związanych z brazylijskim futbolem.

 

ZAGŁOSUJ NA DANIEGO ALVESA I ADRIANO

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB