Wszyscy widzą Ter Stegena w Barcelonie

Wszyscy widzą Ter Stegena w Barcelonie

Lucian Fevre, trener Borussii Mönchengladbach, w której bramkarzem jest Ter Stegen, widzi swojego młodego i obiecującego zawodnika w FC Barcelonie w przyszłym sezonie. Mimo, że nie powiedział tego publicznie, trener niemieckiego klubu wykazuje duże zrozumienie w obliczu możliwego odejścia bramkarza, chociaż wydaje się, że zawodnik sam nie jest do końca zdecydowany: „To jest bardzo trudne pytanie. Nie da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie”.

 

Lucian Fevre, w odpowiedziach na pytania, poszedł nieco dalej: „mamy nadzieję, że przedłuży on kontrakt z nami, jednak kiedy chciałby cię taki klub jak Barcelona, sama ta sytuacja jest już niewyobrażalna… Musimy pozostać realistami, ale mimo wszystko zachować nadzieję”.

Ter Stegen ma kontrakt do 2015 roku, ale Barcelona może go mieć za cenę w wysokości około 10 milionów euro. W Borussi Mönchengladbach są praktycznie pewni, że ich bramkarz odejdzie, aż do tego stopnia, że szukają dla niego zastępstwa. Mówi się, że możliwym zastępstwem Ter Stegena może być Oliver Baumann, obecny bramkarz Freiburga.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB